Zavrieť

Porady

Windows 7 nefunguje

Potreboval by som pomoct. Mam Asus A6RP-AP066 a som ho rozsiril o ram na 2 Gb. Ma 3 roky a ide o celkom fajn notebook. Predtym tam bolo XP, potom som tam nahodil ultimate 2009...teraz som si chcel win 7. Pred pol rokom som si instalovat win 7 do noveho notebooka Dell 1555 a ide vsetko pohode, potom k sebe do desktopu, ktory ma 6rokov kde mam prosecor AMD Athlon 2600+, 2,08GHz RAM 2,25 Gb a najprv som sa obaval ci mi to pojde a ide pohode. Este som instaloval asi do 3 pocitacov a vsetko bez problemov. Dokonca som dostal od microsoftu v skole dvd win 7 86/64 vsetky verzie na 30 trial zdarma, tak som to len z toho dvd nainstaloval a najnovsim aktivatorom vzdy aktivoval!

No a tento vikend som to isiel spravit aj s tym asusom, instalacia prebehla v pohode, troska dlhsie ako inokedy ale normalne...potom ma to hodilo na plochu a tam nastal problem...klikol som na start otvorilo a zamrzlo...nic sa neda robit...skusil som restartovat..nepomohlo...nainstalovat este raz...to iste

Podla vsetkeho bude problem s ovladacmi - grafickou kartou. Stiahol som si najnovsiu verziu ovladacov grafickej karty (mam ATI radeon xpress 200m) ale je to program catalyst. Nedokazem to nainstalovat v normalnom rezime, lebo to ani nespusti, tak pri restatarte sa dam do nudzoveho rezimu. Ale v nudzovom rezime mi catalyst nemoze nainstalovat, lebo som sa dozvedel, ze sa to da iba v normalnom rezime.

Ja uz vazne neviem ako to spojazdnit...Existuje ovladac v takom subore, aby mi to v nudzovom rezime nainstalovalo...alebo ako????

Prosim pomozte.

DAkujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    Hmm... myslim ze tu sa riesia len legalne veci. Ak jed by sme ti snad vedeli poradit, taketo veci tu nemusime. Skus napisat na ine forum ;-)

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    Ako si spomenul ten notebook ma 3 roky a vtedy este bol win 7 len v plane. Takze velice pochybujem ze najdes drivery na spomenutu VGA pre windows seven. Aj ked clovek nikdy nevie.
    (Vykasli sa na windows daj si linux )

    Duchanito je offline (nepripojený) Duchanito

    Duchanito
    Ahoj, podla coho sudis ze je problem s ovladacom na grafiku? Stiahol si si najnovsie ovladace...si si isty ze su pre Win7?
    Skontroloval si event log ci sa tam nenachadza sprava o chybe?

    Ak ti to nejde v nudzovom nainstalovat, tak skus v nudzovom len prehodit ovladat grafiky na daky zakladny MS ovladac a nasledne po starte v normal mode pouzit najnovsie drivery.

    Duchanito je offline (nepripojený) Duchanito

    Duchanito
    sfinks Pozri príspevok
    Len legalne veci sa tu riesia ... stymto tvojim pristupom by ti asi nikto neporadil lebo... proste niektore veci sa nedaju legalne len ...
    no daj par .. som zvedavy ktore.

    sfinks je offline (nepripojený) sfinks

    sfinks
    pistik71 Pozri príspevok
    Hmm... myslim ze tu sa riesia len legalne veci. Ak jed by sme ti snad vedeli poradit, taketo veci tu nemusime. Skus napisat na ine forum ;-)
    Len legalne veci sa tu riesia ... stymto tvojim pristupom by ti asi nikto neporadil lebo... proste niektore veci sa nedaju legalne len ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.