Zavrieť

Porady

Biolampa

Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Aké máte skúsenosti s biolampou? Všetky názor a postrehy prosím píšte sem. Ďakujem.

A ak kúpiť, tak kde kúpiť?
Naposledy upravil Dada : 04.10.05 at 09:47
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Danka202 Danka202

Danka202 je offline (nepripojený) Danka202

My sme si kúpili lampu bioptron III pred pár mesiacmi, a sme s ňou maximálne spokojní, síce sme ju kúpili ako darček pre rodičov, ale využívame ju všetci. Naši si ju veľmi chvália ako starší ľudia majú problémami s kĺbmi no odkedy sa nahrievajú pocitujú značné uvoľnenie. Práve rozmýšľame a sa rozhodujeme im dokúpiť aj kolorterapiu no neviem...rozhodujeme sa, škoda že nám nenapadlo kúpiť set s lampou, lebo ako tak pozeram na nejaké stránky bolo by to vyhodnejšie http://www.zdravotnickepotreby.org/s...apia-a-stojan/
0 0
martin 99 martin 99

martin 99 je offline (nepripojený) martin 99

dobrý deń chcem sa spýtať aké máte skúsenosti liečby tortikolis u dojčaťa s biolampou ďakujem
0 0
joed joed

joed je offline (nepripojený) joed

Moja manzelka lezala v nemocnici /milosr.BA, rakovina/ a kedze mala tiez uz dekubity tak sme chceli pouzit bio lampu ,ako doplnkovu liecbu k roznym sprejom a mastickam.Ked sa to dozvedel primar tak povedal ,aby sme to okamzite odniesli.Vysvetlil,ze to nema taky ucinok ,ako sa o tom pise .Tak teraz neviem,ze co je pravda.!!Pri tom setricky tvrdili ,ze s tym /doma / maju len tie dobre skusenosti!!!?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač
joed
Moja manzelka lezala v nemocnici /milosr.BA, rakovina/ a kedze mala tiez uz dekubity tak sme chceli pouzit bio lampu ,ako doplnkovu liecbu k roznym sprejom a mastickam.Ked sa to dozvedel primar tak povedal ,aby sme to okamzite odniesli.Vysvetlil,ze to nema taky ucinok ,ako sa o tom pise .Tak teraz neviem,ze co je pravda.!!Pri tom setricky tvrdili ,ze s tym /doma / maju len tie dobre skusenosti!!!?
Tvoj príspevok považujem za neetický...to v zátvorke si domysli.
Takže (................................................. ................) ......
Hehe...nesúhlasné ?
Zasa niekto číta tie bodky v zátvorke úplne inak, ako sú myslené.

Takže vysvetlím nechápavcom.
Členom od 14.04.10
Odpovede 1
http://www.porada.sk/member.php?u=176016
V súvislosti s týmto ide o niečo iné...možno aj reklamu.
---------------------------
Sestričky tvrdili, že doma mali dobré skúsenosti ...
Hm...a to tie sestričky mali toho príbuzného s dekubitmi doma ???
---------------------------
...a ozaj, stačí si len do vyhľadávača dať patričné výrazy.
"biolampa rakovina"
https://www.google.sk/search?client=...est&gws_rd=ssl
---------------------------
Pár krát som si už sám sebe povedal, že nebudem reagovať na poniektoré príspevky. Ale niekedy sa proste nejak nedá...

Takže teraz zamením tie dobre mienené bodky v zátvorke za iný pohľad na danú skutočnosť a opýtam sa :

" Ľudia...to ste už fakt tak sprostí, že dôverujete netu, že dôverujete viac nejakej (česť ich povolaniu) sestričke ako primárovi na onkológii ? "

Kuwa...a takíto jedinci pôjdu v sobotu voliť ?
Kuwa...svatá ty sprostoto...
Kuwa...ja by som im vzal občianske preukazy...!!!


P.S.:
Aby bolo jasné, bio lampu poznám, aj horské slnko...a poznám aj onkológiu.
Čiže všeliaké hodnotenia typu "neužitočné alebo nesúhlasné" je pre mňa ako nejaké fúkanie múky do riti...môžte sa realizovať kľudne aj naďalej.
...a detto aj s tými sprostosťami.
Naposledy upravil buchač : 29.02.16 at 21:48
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
joed
Moja manzelka lezala v nemocnici /milosr.BA, rakovina/ a kedze mala tiez uz dekubity tak sme chceli pouzit bio lampu ,ako doplnkovu liecbu k roznym sprejom a mastickam.Ked sa to dozvedel primar tak povedal ,aby sme to okamzite odniesli.Vysvetlil,ze to nema taky ucinok ,ako sa o tom pise .Tak teraz neviem,ze co je pravda.!!Pri tom setricky tvrdili ,ze s tym /doma / maju len tie dobre skusenosti!!!?
Tvoj príspevok považujem za neetický...to v zátvorke si domysli.
Takže (................................................. ................) ......
0 2

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať