Zavrieť

Porady

DDP

Caute poradaci,

Viem,že na porade je viacero tém k DDP ale odpoved na moju otázku som tu nenašla a preto píšem. A hlavne potrebujem to súrne vyriešiť. Mám zamestnanca na pn nad 10 dní - čiže mu platí sociálka a nie ja . Platí si odvod na ddp 200 a zamestnávateľ mu prispieva 300 sk. Zamestnávatel zamestnacovi dal tento mesiac odmenu 10 000,- Kedze nemá príjem, mam mu odviezd ddp za zamestnanca a zamestnávatela z odmien alebo kedze nema prijem tak mu neodvediem nič. Prosím poradte.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    milanr je offline (nepripojený) milanr

    milanr
    Ťažko poradiť. Skús byť konkrétnejšia. Kde máte zakotvené výšky týchto príspevkov? V kolektívnej zmluve, v čerpaní soc. fondu ? Ako máte stanovené čerpanie, fixnou sumou alebo % z hrubej mzdy ? Mali by ste mať presne stanovené za akých podmienok má zamestnanec nárok na príspevok zam-teľa. Môže mať nárok aj počas DPN, čerpania MD a RD. DDS je to jedno, je to vnútropodniková vec. Čo sa týka zam-ca, DDS stačí na príslušnom tlačive oznámiť prerušenie účasti na DDS z dôvodu choroby a zamestnanec svoj príspevok počas DPN neodvádza, ale to je tiež uvedené v zmluve s príslušnou DDS. Dúfam, že som Ti aspoň trochu pomohla.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    ajka5
    Caute poradaci,

    Viem,že na porade je viacero tém k DDP ale odpoved na moju otázku som tu nenašla a preto píšem. A hlavne potrebujem to súrne vyriešiť. Mám zamestnanca na pn nad 10 dní - čiže mu platí sociálka a nie ja . Platí si odvod na ddp 200 a zamestnávateľ mu prispieva 300 sk. Zamestnávatel zamestnacovi dal tento mesiac odmenu 10 000,- Kedze nemá príjem, mam mu odviezd ddp za zamestnanca a zamestnávatela z odmien alebo kedze nema prijem tak mu neodvediem nič. Prosím poradte.
    Nerozumiem, ako že nemá príjem,veď ak dostane odmenu ako píšeš tak to je jeho príjem a ešte k tomu, čo tie ostatné dni v mesiaci?
    Mária M

    **Gabika** je offline (nepripojený) **Gabika**

    **Gabika**
    Bol PN celý mesiac? Odmena sa mu predsa počíta do príjmu, takže mu máš z čoho odviesť na DDS a takisto aj zamestnávateľ by mu mal prispieť, ak nemáme v kolektívnej zmluve zakotvené niečo iné.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.