Zavrieť

Porady

Kód chyby

mam rada život
prosím vás o radu: chcem si stiahnuť Google Earth a pri skončení instalácie sa ukáže oznámenie : Kód chyby=0x80040905
neviem čo to je a čo s tím robiť. Ďakujem vám vopred.
Mam Win7.
Usporiadat
vasulka vasulka

vasulka je offline (nepripojený) vasulka

mam rada život
Vlado40 Pozri príspevok
To áno ,ale niekedy sú s reklamáciou softvéru problémi.Je ťažko dokázať , kto to zapričinil , ak je nejaký problém.
to je pravda, určite sa bude vyhovárať na mňa..
tak to musím skúsiť od prvého spustení
podľa mojej logiky to bude to isté, keď sa mi zle in´štalovali programy od začiatku a musela som hľadať, ktorý sa nainštaluje...
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Ako prvé skús inštalovať Operu či prebehne inštalácia v poriadku.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Čítam o problémoch s Google Earth. Takže niečo o "tajomnej chybe" som našiel tu http://www.google.com/support/forum/...c1ddb072&hl=en
(Pozor, po anglicky - použiť translator)
Je tam aj akýsi stručný popis, čo robiť.
This came up for me too... apparently for some silly reason Google Earth's uninstall files are in the TEMP directory and, when you manually clean the temp directory like I do (as it's a TEMP directory) the old version cannot uninstall itself so the new one can install. It can't find the directory:
C:\DOCUME~1\Axia\LOCALS~1\Temp\{72E2FA6C-F171-4866-AD14-157D8C9C7EE2}\
Of course it can't, I probably removed it months ago. Unfortunately I also cannot re-install the original version either. Google, GET WITH IT. YOU DO NOT LEAVE THE UNINSTALLER IN THE TEMP FOLDER!
In regedit (or regedit32 on 64-bit) go to:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Uninstall
Find Google Earth (mine was {1E04F83B-2AB9-4301-9EF7-E86307F79C72}). It won't simply be named Google Earth, so look at the install path. Remove it.
You will also need to find EVERY instance of "google" in your registry related to Google Earth. It leaves a MASSIVE footprint (well over 200 entries). Remove them ALL (the directory, which will often have a long and weird numerical name, not just the key inside). Most are in
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components

It took me WELL OVER 30 MINUTES to remove all of this junk BUT once I did, I was able to install it! FINALLY after trying to update for over a year I got this fixed.
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

misoft - mi nemôžeme nainštalovať ani operu.Čo Ty na to.Poznáš program CleanUP.
Naposledy upravil Vlado40 : 07.03.10 at 16:10
0 0
vasulka vasulka

vasulka je offline (nepripojený) vasulka

mam rada život
misoft Pozri príspevok
Čítam o problémoch s Google Earth. Takže niečo o "tajomnej chybe" som našiel tu http://www.google.com/support/forum/...c1ddb072&hl=en
(Pozor, po anglicky - použiť translator)
Je tam aj akýsi stručný popis, čo robiť.
nikdy som GE nemala nainštalovaný, tak tam nič nemohlo ani zostať
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Preinštalovanie windows zrejme je potrebné .Takže ak skúsiš to prvé spustenie , tak o nič neprídeš.
0 0
vasulka vasulka

vasulka je offline (nepripojený) vasulka

mam rada život
Ďakujem vám všetkým, kto ste mi pomáhali ale obrovská vďaka patrí Vladovi40 za nezištnú pomoc mne, cudzej osobe. Ešte raz veľké ĎAKUJEM. Vlasta.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať