Zavrieť

Porady

Instaladia wifi router edimax na windows 7

Dobry vecer, prosim o radu ako mam nainstalovat wifi router edimax na pocitac, kde je windows 7, CD s wifi routerom ma compabilitu iba windows XP. Bolo mi povedane, ze mam stiahnut nejaky driver, ale neviem kde a ako.

Za rady dakujem.


enyma
Naposledy upravil Enyma : 08.03.10 at 19:50
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Pripoj router sieťovým káblom k PC.Ak sa dostaneš do menu tak nepotrebuješ žiadny driver.

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    Driver na router netreba.
    To co mas ty je konfiguracny softwer ktory nie je nutny. Treba ale nastavit router cez jeho lokalne rozhranie ... pre edimax mam pocit ze http://192.168.1.1 treba dat do prehliadaca.
    Aky je to konkretne typ Edimax?

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Enyma Pozri príspevok
    Dobry vecer, prosim o radu ako mam nainstalovat wifi router edimax na pocitac, kde je windows 7, CD s wifi routerom ma compabilitu iba windows XP. Bolo mi povedane, ze mam stiahnut nejaky driver, ale neviem kde a ako.

    Za rady dakujem.


    enyma
    Router sa neinstaluje na pocitac (nema ziadnu zavislost na pocitac ani operacny system) router len nastavujes/konfigurujes pomocou pocitaca.
    Driver nepotrebuje (moznoti bolo povedane, ze firmware)

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    Fero11 Pozri príspevok
    Router sa neinstaluje na pocitac (nema ziadnu zavislost na pocitac ani operacny system) router len nastavujes/konfigurujes pomocou pocitaca.
    Driver nepotrebuje (moznoti bolo povedane, ze firmware)
    K niektorym routerom sa dodava Win soft na konfigurovanie ... ten ale nerobi nic len vie defualt heslo nan a nastavit to ako sa da nastavit cez web.
    Ale niektori odbornici to volaju kompatibilita aj ked to s tym nema nic spolocne.
    Ten soft ti totiz napriklad nastavi aj sifrovanie aj na router aj na PC naraz a nemusis sa s tym prdkat.
    Aspon ja som taky videl ale nebol to Edimax.
    Aj tak to furt nastavuje cez web lebo tie softy su nie vzdy 100%, nemaju vzdy vsetky parametre a dokonca ani cez web vsetko nefunguje poriadne a treba ist cez telnet alebo SSH.
    Najlepsie je si stiahnut k presnemu typu manual a postupovat cez ten.

    Instaladia wifi router edimax na windows 7

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.