Zavrieť

Porady

reklamacia sluchadiel telefonu

kupoval som v orange telefon samsung omnia i900.pokazili sa mi slúchadla(jedno prestalo hrat).chcem sa spýtat ze ci pri jeho reklamacii im musim dat aj telefon...
a chcem sa spytat ci mozem telefon reklamovat v predajni orange ktora je v inom meste ako v ktorom som ho kupoval.
diky za odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

    obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac pizzanoel
    Reklamovat to musis v predajni kde si to kupoval... Po vlastnej skusenosti s orange bude reklamacia len na baze dopisovania az dospeju k zaveru ze pokazenie sluchatka si si sposobil sam a nie je zapricinene vadou vyrobku... takze asi tak k orangu..

    inajana je offline (nepripojený) inajana

    inajana
    Mne zobrali reklamáciu aj v inej predajni, ale s

    pizzanoel Pozri príspevok
    Po vlastnej skusenosti s orange bude reklamacia len na baze dopisovania az dospeju k zaveru ze pokazenie sluchatka si si sposobil sam a nie je zapricinene vadou vyrobku... takze asi tak k orangu..
    súhlasím!

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Nechcem byt hnusny, nebudem sa vyjadrovat ku konkretnemu mobilnemu operatorovi, ale robi to tak ze:

    V prvom kole zamietne 99.9 % reklamacii. Uspeju len rociny a kamarati zamestnancov spolocnosti a velmi vyznamni klienti.

    Ako dovod uvadzaju vzdy "oxidacia spojov zakladnej dosky"

    Drvivu vacsinu ludi to proste odradi.

    Cast ludi napadne ze poda reklamaciu opat a ze bude trvat na svojom.

    Potom to hodia do ruk nemenovanemu sudnemu znalcovi ktory na to vyda cyklostylovany posudok, kde uz ma tento posudok pripraveny na vsetky telefony ten isty len vymeni udaje o IMEI atd. Z toho s druhym zamietnutim dostane zakaznik kopiu. Posudok konstatuje ze telefon ma zoxidovane spoje zakladnej dosky. Ale nic viac. Takze da prislusnemu mobilnemu operatorovi za pravdu ale pritom neklame.

    To uz sa viac ako 95 % zakaznikov necha odradit.

    Len velmi male percento zakaznikov si necha vypracovat sudnoznalecky posudok, ktory ale neodpoveda na otazku ci su zoxidovane spoje zakladnej dosky, ale ci zoxidovanie spojov zakladnej dosky je neprimerane dobe pouziovania zariadenia, alebo nasvedcujuce pouzivanie zariadenia s navodom na pouzitie a podmienkami vyrobcu.

    Viete, tie spoje logicky vzdy oxiduju. Lebo je to prirodzene. Avsak vyrobca je povinny zariadenie vyrobit tak, aby materielovo tieto spje vydrzali min. 24 mesiacov od predaja. Preto osidacia spojov zakladnej dosky nie je dovodom na zamietnutie reklamacie. To Vam ale proste prislusny operator proste nebude vesat na nos.

    Takze sa nebojte. Ak Vam zamietnu reklamaciu a Vy viete ze ste v prave, obratte sa na sudneho znalca Vy.
    Potom zrazu operator zmeni svoju pesnicku o 180 stupnov.

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    Tak ja mám dobrú skúsenosť s týmto operátorom, čo sa týka reklamácie. Reklamovali sme začiatkom februára takmer nový mobil kúpený v novembri. Uznali softvérovú chybu a mobil vymenili za nový asi do 2 týždňov.
    Druhý mobil (kúpený pred 1 1/2 roka) tiež uznali, že je neopraviteľný (nejaká softvérová chyba), ale tu zatiaľ ešte reklamácia nie je ukončená, čaká sa na vyjadrenie z Blavy, že ako sa to vyrieši, keďže to bol mobil braný na "akciu".

    reklamacia sluchadiel telefonu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.