Zavrieť

Porady

Ako sa zamestnať na lodi v riečnej , či namornej doprave.

Uvažujem , že sa zamestnam v riečnej, či námornej doprave ako mechanik, či manipulant alebo matroz.
Ponuky tohto zamestnania som nikde nečítal , ak nerátam zamestnanie na výletných lodiach /o toto nemám záujem /.
Vie mi niekto poradiť kde by som získal informácie,ktoré firmy zaoberajúce sa plavbou by som mohol kontaktovať, či aké kurzy je potrebné absolvovať ?
Ďakujem za všetky konkrétne informácie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Kamarát je námorníkom.
    Čo ja viem, tak šiel do školy niekde do PL, potom sa plavil na ropnom tankery v okolí Brazílie. A potom zase mal školu, ktorú ukončil skúškami a čaká na pracovnú ponuku.

    Takže nemyslím si, že je jednoduché sa dostať za lodného strojníka na námornú loď. Ak budeš mať záujem zistím podrobnosti, pár slovákov ich tam bolo na škole.

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    Zatiaľ ďakujem za info,

    ja som vygooglil len www.tatramarine.sk , tam pošlem mail aby mi poradili, čo a ako.

    zanetth je offline (nepripojený) zanetth

    zanetth
    Čo sa týka riečnej dopravy - prikladám link na SLovenskú plavbu dunajskú. Pokiaľ mám info pred časom potrebovali ľudí. Dopyt je hlavne po kapitánoch a strojníkoch. ( Manžel pracuje ako lodný strojník na lodi preto mám trochu prehľad ) Všetky informácie o skúškach nájdeš na stránke štátnej plavebnej správy v sekcii lodné posádky - link tiež prikladám.

    http://www.spap.sk/framework/slovak/finance.htm
    http://www.sps.sk/jweb/index.php?opt...d=24&Itemid=39

    Ako sa zamestnať na lodi v riečnej , či namornej doprave.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.