Zavrieť

Porady

csob internet banking

Len pred par tyzdnami som prestupila z inej banky do csob, takze si zvykam na "nove veci" a dnes som vosla do IB a nenasla som tam platbu zrealizovanu v obchode, boli tam platby len cez IB. To akoze neukazuje taketo platby, alebo si musim nieco nastavit?
Usporiadat
mizu24 mizu24

mizu24 je offline (nepripojený) mizu24

emental Pozri príspevok
Lenze SMS vacsinou ludia nemaju aktivovane lebo kazda je spoplatnena. Ja platim dost vela krat kartou a ak kazdy pohyb = sms, tak potom by som za sms zaplatil dost.

Inak by ma teda zaujimalo, ak si v CSOB aktivujem tie notifikacne SMS, pridu mi okamzite po zaplateni kartou / vybere z bankomatu? Pretoze ako pisem, emaily chodia za 1-2-3.. x dni, takze to je celkom na prd.
smsky chodia hneď, my sme to tiež zrušili, lebo doteraz sme to mali zadarmo a zrazu nám to spoplatnili, asi od apríla
tie maily sú o ničom, lebo chodia aj 4 obraty naraz a tak raz za 3 dni
0 0
emental emental

emental je offline (nepripojený) emental

mizu24 Pozri príspevok
smsky chodia hneď, my sme to tiež zrušili, lebo doteraz sme to mali zadarmo a zrazu nám to spoplatnili, asi od apríla
tie maily sú o ničom, lebo chodia aj 4 obraty naraz a tak raz za 3 dni
Aha, ale dobre vediet, ja som myslel, ze nema zmysel si tie SMS aktivovat pretoze som cakal, ze tiez budu chodit oneskorene...
Skoda ze neposielaju aj tie emaily okamzite pri transakcii... V dnesnej dobe ked ma clovek email aj v mobile, tak by to bolo zaujimave
0 0
mizu24 mizu24

mizu24 je offline (nepripojený) mizu24

emental Pozri príspevok
Aha, ale dobre vediet, ja som myslel, ze nema zmysel si tie SMS aktivovat pretoze som cakal, ze tiez budu chodit oneskorene...
Skoda ze neposielaju aj tie emaily okamzite pri transakcii... V dnesnej dobe ked ma clovek email aj v mobile, tak by to bolo zaujimave
no a sú o dosť drahšie...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať