Zavrieť

Porady

spredu plnena pracka -problem pri kazdom prani

V poslednom case sa mi pri kazdom prani stava (a uz ma to fakt s.erie), ze mi na pradle ostanu z gumy okolo bubna nepekne smuhy, dokonca uz som takto aj par kuskov oblecenia znicila Naposledy manzelove nohavice, ostala vysuchana diera.
Je jedno, ci je pracka nadzgana, ci polovicny bubon, vzdy sa mi akokeby kusok oblecenia zasekne pri zmykani medzi bubnom a tou hnusnou sivou gumou. Potom cele pranie zapacha ako ked vam hori kabel na elektriku
Viete niekto poradit co s tym?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ak je práčka v záruke, tak reklamuj, ak nie volaj servisáka, nie?
    Alebo ju ešte chvíľu používaj, aspoň budeš mať dôvod na nákup nového oblečenia

    witch je offline (nepripojený) witch

    človek milujúci a chybujúci witch
    58vlasta Pozri príspevok
    Alebo treba kúpiť novú pračku...
    Ja som mala s Whirp. taký istý problém, servisák vždy rozobral, poskladal, nič nenašiel.. Prehlásil, že ten kus asi robili v piatok po obede a teraz mám novú práčku zhora plnenú inej značky.. a bez problémov..

    Erika686 je offline (nepripojený) Erika686

    Erika686
    Pracka v pohode sluzila 5 rokov...myslite, ze to moze byt opotrebovanostou? Tak keby mala 15 rokov, tak nepoviem....no, uvidime co s nou.

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    Ja som sa musela rozlúčiť so svojou práčkou po 16 rokoch... Servisák, ktorý mi poradil, že už sa do nej neoplatí investovať a mám kúpiť novú, mi však povedal aj to, že sa mám pripraviť na to, že nové práčky už tých 16 rokov nevydržia, nanajvýš 6-7.

    spredu plnena pracka -problem pri kazdom prani

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.