Zavrieť

Porady

Náplne do tlačiarne.

Mám multifukčnú tlačiareň Canon Mp 520,chcel by som spýtať či niekto skúšal napĺnať kartriče atramentom? A akým výsledkom vopred díky.
Naposledy upravil Dav : 20.03.10 at 20:38
Usporiadat
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

ja osobne som si dávala plniť....ale veľmi rýchlo sa vyprázdnili.
Najlepšie je používať originálne,a prepnúť tlačiareň do šetriaceho režimu.ak tlačíte fotky,nedoporučujem neoriginálne náplne.na fotky používajte výlučne výrobcom uvedené náplne aj papier,totiž každá náplň reaguje inak s iným papierom,v podstate ide i to,že v origo náplni a origo papieri sú chemikálie,ktoré spolu reagujú a tak vlastne vzniká fotka,pri použití iného papiera nemusia spolu dobre reagovať. a origo náplň obsahuje chem.látku,ktorá zabraňuje vysychaniu.neoriginál to neobsahuje,preto je taký lacný.keď vám zaschne,už to nerozchodíte.
0 0
suzika1979 suzika1979

suzika1979 je offline (nepripojený) suzika1979

ahojte, no podarilo sa mi zohnat starsiu laserovku kyocera ecosys, napln zatial neriesim,podla predavajuceho je tam dost... ale jeden problem teraz riesim a to je kabel,ktorym sa da prepojit tlaciaren s pc. ten mi nepribalil a vraj sa pouziva nejaky univerzalny. viete mi dakto poradit kde ten kablik zozeniem...a vobec,ako vyzeraju koncovky? som v tomto uplne neznala...dakujem za kazdu radu
0 0
kergulaan kergulaan

kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

Prosim t napis presnu znacku tej tlaciarne, lebo Kyocera je vyrobca a ecosys je ich technologia.
0 0
suzika1979 suzika1979

suzika1979 je offline (nepripojený) suzika1979

kergulaan Pozri príspevok
Prosim t napis presnu znacku tej tlaciarne, lebo Kyocera je vyrobca a ecosys je ich technologia.
ahoj,mala som stastie,kabel mi dal manzelov sef teraz riesim,ako tlacit...nedari sa.
je to kyocera fs-1920 navod som hladala na nete do polnoci a bezvysledne,nasla som len stary prospekt,ktory mi je nanic. po zapojeni tlaciarne som dala instalovat,co sa aj podarilo, mam starsi poskladany pocitac s os windows xp... pc tlaciaren nasiel,dala som tlacit dokument...a nic. nevytlacilo. vies mi prosim pomoct ? velmi pekne dakujem vopred
0 0
kergulaan kergulaan

kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

Bohuzial, v tomto som aj ja laik.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tu hľadaj: http://www.kyocera.sk/pages/sitemap.htm
0 0
suzika1979 suzika1979

suzika1979 je offline (nepripojený) suzika1979

dakujem,ale na tej stranke som uz bola a moc mi nepomohla...mozno zle hladam,neviem,uz som skusala si aj nainstalovat ovladac,co mi niekto poslal link...stale sa nedari, vypisuje nejaku chybu
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

suzika1979 Pozri príspevok
dakujem,ale na tej stranke som uz bola a moc mi nepomohla...mozno zle hladam,neviem,uz som skusala si aj nainstalovat ovladac,co mi niekto poslal link...stale sa nedari, vypisuje nejaku chybu
Akú?
0 0
comodo comodo

comodo je offline (nepripojený) comodo

Toner do HP 1200 , HP C7115X ,možno cca 30% minute. Darujem. NMnV.
0 0
suzika1979 suzika1979

suzika1979 je offline (nepripojený) suzika1979

KoxXxo Pozri príspevok
Akú?
hned ako zapnem tlaciaren,vypise aby som cakala...pritom svieti DATA a blika ATTENTION. minule pisalo daco o kazete,teraz nie. v liste mi zakazdym vyskoci,ze sa nepodarilo vytlacit dokument...neviem co mam robit
0 0
chodel chodel

chodel je offline (nepripojený) chodel

Prečo by to malo robiť problémy? nevidím najmenší dovod... Ja som naposledy plnil cartridge atramentom a tlačiareň ide bez problémov.. ako píše Nandrolon, netreba to plniť veľa krát (maximálne 2-3) ale tie cartridge, prip tonery sa dopĺňať normálne dajú..
Naposledy upravil arizona : 26.09.13 at 16:01 Dôvod: vymazanie reklamy
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

chodel: pozri si dátum! Reaguješ dva roky po termíne - záručná doba skončila
0 0
chodel chodel

chodel je offline (nepripojený) chodel

Kto pozerá dátumy ))
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať