Zavrieť

Porady

aké žalúzie do tmavých okien?

Ahojte poraďáci, chceme dať do plastových okien s vonkajším tmavohnedým dekorom vnútorné žalúzie. Mám ale dilemu, keď sú okná zvnútra biele a zvonku tmavohnedé, akej farby majú byť žalúzie? nebude to vyzerať blbo, keď budú biele do tmavých okien? Od dvojfarebných žalúzií nás zasa známi odhovorili, vraj sú drahé a vyzerá to zle.
P.S. Dúfam, že si neklopkáte na čelo, ale fakt si neviem rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Bronzové.Najčastejšie požívané na takýto problémik.

    val007 je offline (nepripojený) val007

    val007
    My máme tiež zvonka okná hnedé a zvnútra biele a žalúzie máme biele. Podľa mňa je to fajn, no zasa každý máme iný vkus. Prejdite sa po nejakej dedinke alebo IBV, popozerajte a budete vidieť, ako to vyzerá a ako sa Vám to páči.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ak sa nevieš rozhodnúť, prispôsob si ich farbe okna zvnútra-na to sa budeš pozerať stále.
    Z vonku-po tme to nie je až tak dôležité

    Lenka*1 je offline (nepripojený) Lenka*1

    Lenka*1
    podla mna to je v podstate jedno... biela sa s hnedou nebije. len by som este mozno este vzala do uvahy farbu fasady.

    majop1 je offline (nepripojený) majop1

    majop1
    Jedine biele ja mam doma okna z vnútra biele z vonku zlatý dub a skúšali sme biele a bronzové a bronzové boli z vnútra otrasne.

    jankazb je offline (nepripojený) jankazb

    Aktívny človek s technickým myslením, budúci stavebník ...viac jankazb
    Ak to ladí s inými materiálmi v byte, ja som za eloxovaný pieskovaný hliník. Nie leštený. Mne osobne kov s drevom ladí.

    mmaarreekk je offline (nepripojený) mmaarreekk

    mmaarreekk
    skúsiť si požičať od dodávateľa 2-3 favoritov - priamo na mieste zistíte, ktorá najviac vyhovuje...

    Fellini je offline (nepripojený) Fellini

    Fellini
    mmaarreekk Pozri príspevok
    skúsiť si požičať od dodávateľa 2-3 favoritov - priamo na mieste zistíte, ktorá najviac vyhovuje...
    díky, že ma to skôr nenapadlo

    aké žalúzie do tmavých okien?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.