Zavrieť

Porady

susedove drevo

mam problem so sudedovym drevom pred mojim domom. pred 2 rokmi som zacas stavat rodinny domcek. oproti mojej stavbe, sused ktory tu uz bybva 20 rokov skladuje palivove drevo asi 10m3. slusne som ho poprosil aby si dal drevo pred svoj dom ale on ma poslal do.... nemal by som na to dovod ale sused byva odo mna asi 50 ale drevo skladuje 6m od mojho domu a on ho ma asi 35m od domu. zda sa mi to nefer pretoze pred domom parkujem auto a v tom dreve su rozne hlodavce takze mam strach. pozemok na ktorom sa drevo nachadza nieje jeho ale ani moj.
serie ma to ze sa pozriem v kuchyni do okna a vidim velke ho.. dreva.
je nejaka moznost ako s tym pohnut???
dakujem
Usporiadat
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

dracul Pozri príspevok
mam problem so sudedovym drevom pred mojim domom. pred 2 rokmi som zacas stavat rodinny domcek. oproti mojej stavbe, sused ktory tu uz bybva 20 rokov skladuje palivove drevo asi 10m3. slusne som ho poprosil aby si dal drevo pred svoj dom ale on ma poslal do.... nemal by som na to dovod ale sused byva odo mna asi 50 ale drevo skladuje 6m od mojho domu a on ho ma asi 35m od domu. zda sa mi to nefer pretoze pred domom parkujem auto a v tom dreve su rozne hlodavce takze mam strach. pozemok na ktorom sa drevo nachadza nieje jeho ale ani moj.
serie ma to ze sa pozriem v kuchyni do okna a vidim velke ho.. dreva.
je nejaka moznost ako s tym pohnut???
dakujem
To drevo by tam mal iba jednu noc. Zo 3-2 m3 by som naložila, odviezla a nahádzala niekam do jarku a ručím ti za to, že ten zvyšok by si urýchlene odviezol sused sám ešte v ten deň. A aby nepovedal, že som zlá suseda pomáhala by som mu nadávať na neskutočnú drzosť zlodejov.
0 0
martinadib martinadib

martinadib je offline (nepripojený) martinadib

Ja by to asi ťala rad radom:-)...tvrdá palica asi ten "sused". My sme mali jeden podobný problém, ale s cudzím traktorom...v našom "humne". Nepomáhalo ani kedˇ som im slušne oznámila, že pozemok je už môj a bola by som rada, keby tam bol poriadok...Pomohla až jemná vyhrážka, že ak do týždňa nezmizne ten traktor, dám ho niekam odtiahnuť, a nech si potom hľadá kde ho asi má:-)
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Len to je krádež.Ak mám niečo uložené u "suseda" s jeho súhlasom tak si to nikto nemôže len tak zobrať.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať