Zavrieť

Porady

podpisanie zmluvy

dobry den,
chccela by som poprosit o radu,prip.skusenost ze: davala som byt do prenajmu este v r.2008, byt si prenajala firma pre svojich zamestnancov,s tym ze mne bude chodit na ucet vyska najmu,a faktury za plyn,elektriku si budu platit oni kedze sme to prepisali na nich ( prip.preplatky,alebo nedoplatky nech si riesia medzi elektrarnou,alebo plynarnou.)Ale platba za vodu vodne,stocne sa na nich nedalo prepisat,tak sme uzatvorili dodatok,kde mali posielat peniaze na ucet spolocenstva.Toto mi ale podpisal jeden konatel firmy + peciatka.A chcem sa spytat ci je tato zmluva platna alebo nie,nakolko to neplatili a vznikol nedoplatok ktory neviem od nich dostat.A vsetky zmluvy podpisoval iba ten jeden konatel+ peciatka,druhy nemal zaujem to vybavovat.tak by som vas chcela poprosit o radu ak niekto vie,ci je to vsetko neplatne alebo nie.dakujem pekne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Dolezite je ako maju upravene podpisovanie za spolocnost v spolocenskej zmluve. To, kolko konatelov a ako podpisuje za spolocnost si pozrie v obchodnom registri. Ak kona kazdy samostatne tak je to OK. Ak musia konat spolocne tak zmluva je neplatna a budu od Vas vymahat doteraz zaplatenu sumu este aj ako bezdovodne obohatenie a nehnutelnost vyuzivali zadarmo.

    ika-ika je offline (nepripojený) ika-ika

    ika-ika
    dakujem za odpoved,tak asi sme na tom dost blbo.... skusim to dat omrknut pravnikovi...dakujem este raz

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.