Zavrieť

Porady

Arrow Záhradný domček ED1012

Ahojte,

nemate niekto skusenost alebo odporucanie s kovovym domcekom na náradie Arrow ED1012? Rozmyslame nad kupou a nikde som nenasla recenziu.... dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    plastikár je offline (nepripojený) plastikár

    plastikár
    Ahoj, ja som vlani v lete postavil podobný. Arrow len s inými rozmermi.
    Dôležité je pri skladaní postupovať presne podľa pracovného postupu !!!
    Je to výrobok ( aspoň podľa nápisu na obale z USA) no postup je presný a v slovenčine. S kvalitou som spokojný. Pri montáži musia byť min. 2 osoby. (pri rozmeroch ED 1012 radšej 3 ) A hlavne mať pevnú základňu. Nakoľko obvodový rám treba ukotviť. ( priskrutkovať o podlahu) ALE AŽ KEĎ JE VŠETKO POSTAVENÉ !!! Ak by ste mali nejaké ďalšie otázky rád odpoviem. Ja som s tým spokojný, záleží, na aký účel to plánujete využívať.

    bianchetka je offline (nepripojený) bianchetka

    som :-) bianchetka
    Dakujem, super ...... my chceme pouzit betonovy podklad a pouzitie bude iba na záhradne náradie: hrable, lopaty....furiky prip. zahradny nabytok. Este raz dakujem za pomoc a urcite sa budeme drzat tvojich rad v pripade problemu sa ozveme ahoj...

    plastikár je offline (nepripojený) plastikár

    plastikár
    OK!
    Ak je vo Vašej blízkosti predajňa 8aunax , tam by to mohli mať poskladané. Aj ked najmenší rozmer. Ale je to podobné. Aspoň ja, v NR som si to isiel poobzerať. Ale postup v balení je dobre napísaný.
    Ahoj.

    Arrow Záhradný domček ED1012

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.