Zavrieť

Porady

Rúbanie stromov v lese.

Dnes na Jojke som počul-videl,že ASI cigáni rúbali v lese,polícia povedala že škoda nevznikla lebo stromi ostali v lese,asi sa policajt mýlil a uvažoval by som nad jeho funkciou,ak sa nemýlim tak v rodinnom dome pred pílením stromov musím žiadať povelenie úrady,mali ich aj cigáni?Či nič sa nedeje.A ak chcem stavať dom,a páči sa mi nieviem čí pozemok,bude ma majiteľ aj cez úrady vyhaňať? Po vzore ako zaberajú pôdu cigáni,by som mal mať pokoj.Buď sa mýlim a prosím opravte ma,alebo žijeme v ...A bojíme sa únie,tak nech si ich berú,alebo štát nech to rieši.Kam to vedie?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Silvernola je offline (nepripojený) Silvernola

    Silvernola
    Odporúčam túto tému radšej zrušiť. Jedným dôvodom by mohlo byť aj to, že by zabrala všetko miesto na PORADE.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Neslušne sa porade nepatrí a slušné nič na chamraďi nepoznám.

    Julian je offline (nepripojený) Julian

    Julian
    Únia ich brať nebude, ale všimni si, že pri cigánskych osadách sa hrdo tyčia tabule s hviezdičkami EU (divím sa, že ešte neskončili v zberniach). Takže asi tak sa to bude riešiť- ostanú tu.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    pri cigánskych osadách sa hrdo tyčia tabule s hviezdičkami EU
    V zberniach neskončia, značia totiž "sme európske hviezdy, na nás ani štát nemá (páky)".

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    fachman po policajt sa nemýlil.... Nestal sa trestný čin... To povedal policajt a nie že nevznikla škoda.... "Hospodárska" škoda zrúbaného 1ks stromu je v tom lese cca 10-20€... Takže je to stále priestupok.. Okrem toho samozrejme že každý kto chce vyrúbať strom musí žiadať na to povolenie. Povolenie sa žiada iba od určitej hrúbky (priemeru) kmeňa stromu (myslím 22cm).
    Cigáňi veľmi dobre vedia že čo a ako treba,,, Netvárme sa že my (gadžovia) sme taký hlúpy a myslíme si že cigan je....
    Stačí sa pozrieť na tie "getá" rozpadnuté búdy z ktorých sa valí akýsi čudesný dym ale na streche aspoň jeden satelit... Čítať možno nevedia možno ani písať nevedia ale "antidiskriminačný" zákon poznajú lepšie ako bibliu...
    A to že "zneužívajú" sociálny systém nášho spoločného štátu to je vec láskavého premiéra že mu nevadí najväčšia čierna diera v štátnom rozpočte.. Alebo možno to je úmysel.......................

    Rúbanie stromov v lese.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.