Zavrieť

Porady

HP 1315 ovládač

Ahojte, preinštalovali mi Windows a nedarí sa mi nájsť inštalačku od tlačiarne HP 1315. Súrne potrebujem tlačiť. Viete mi poradiť? Asi by som si mala niekde stiahnuť nejaký ovládač, ale nerozumiem tomu, takže poprosím o pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    jess Pozri príspevok
    A ešte otázočka .... ten ovládač môžem stiahnuť aj na počitači, na ktorý to nechcem?....teda .....som teraz na inom pc s rýchlym internetom, takže bez problémov môžem stiahnuť akýkoľvek balík.
    Lenže ten ovládač potrebujem na pc, na ktorom je Orange internet s rýchlosťou (no comment)....tam potrebujem prekopírovať ten balík do toho pc. Dá sa to ?
    Samozrejme , stiahni a nainštaliuj to na PC , ktoré chceš.Stiahni si pre istotu aj Basic aj Full.

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    A ešte otázočka .... ten ovládač môžem stiahnuť aj na počitači, na ktorý to nechcem?....teda .....som teraz na inom pc s rýchlym internetom, takže bez problémov môžem stiahnuť akýkoľvek balík.
    Lenže ten ovládač potrebujem na pc, na ktorom je Orange internet s rýchlosťou (no comment)....tam potrebujem prekopírovať ten balík do toho pc. Dá sa to ?

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    Stiahni si to rovno na kluc a ten potom pichni do kompu doma a nainstaluj z toho kluca.
    Ale iba ten ovladac stiahni, nedaj ho spustit.
    Napriklad.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.