Zavrieť

Porady

mailovy server gmail.com

Ahojte,
chcem sa infomormovat u tych co maju na Gmail vytvorene konto, ci nemate niekedy problem, pri pomalsom pripojeni s nacitanim stranky, pri prihlasovani (niekedy aj 5 minut nacitava gmail, aj ked moje pripojenie je min 50KB/s )
Pripadne, ine problemy napr. niekedy robi problem poslat mail, alebo chat sa vypne - disconnect aj ked mam rychlejsie pripojenie(100Mb/s).
Pozuvam prehliadace ako su Safari, Opera, Firefox, Chrome, IE ked nastane problem s prihlasenim do chranky, tak skusim vsetky prehliadace, ci to nieje problem v nom a nie je, kazdy jeden prehliadac. Pripadne nieekedy mam problem so zobrazenim obrazkov v picassa albumoch od google, jedine v IE mi to ide aj pri rychlejsom pripojeni.
Mate taketo problemy aj vy, ci jenom ja som ten vyvoleny komu to nejde a cudovat sa mozem nadalej
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    Treba si dat mailoveho klienta u seba, napriklad Thunderbird a budes mat po problemoch.
    Mne google veci funguju dobre a to ich pouzivam dost vela na spravu stranok a podobne.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    sfinks Pozri príspevok
    Ahojte,
    chcem sa infomormovat u tych co maju na Gmail vytvorene konto, ci nemate niekedy problem, pri pomalsom pripojeni s nacitanim stranky, pri prihlasovani (niekedy aj 5 minut nacitava gmail, aj ked moje pripojenie je min 50KB/s )
    Pripadne, ine problemy napr. niekedy robi problem poslat mail, alebo chat sa vypne - disconnect aj ked mam rychlejsie pripojenie(100Mb/s).
    Pozuvam prehliadace ako su Safari, Opera, Firefox, Chrome, IE ked nastane problem s prihlasenim do chranky, tak skusim vsetky prehliadace, ci to nieje problem v nom a nie je, kazdy jeden prehliadac. Pripadne nieekedy mam problem so zobrazenim obrazkov v picassa albumoch od google, jedine v IE mi to ide aj pri rychlejsom pripojeni.
    Mate taketo problemy aj vy, ci jenom ja som ten vyvoleny komu to nejde a cudovat sa mozem nadalej
    ja mám na gmail prístup len z domu, v práci je gmail blokovaný. Ale doma mi to ide v pohode. Nevšimol som si, že by to bolo pomalé, skôr naopak, napr. 5 MB video načíta za pár sekúnd.

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    Prosim ta na upresnenie.
    - Nacitava sa ti pomaly stranka Google Accounts alebo nasledne stranka Gmail alebo Picaso?
    - Kolko mas v Gmaily mailov, nie je schranka plna az po okraj?
    - Nepouzivas Gmaildrive na vyuzite Gmailu ako zalozneho disku?
    - V tom sa moc nevyznam, ale nemoze to byt aj nastavenim firewall-u / antivirum neblokuje ti tam nejaku komunikaciu?

    Aspon doma by som pouvazoval o pouziti Thunderbirdu na stahovanie posty. Ked uz nic ine, mas postu na 2 miestach a mas ju teda zalohovanu.

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    buchač Pozri príspevok
    Nedalo mi to , vyskúšal som ...

    V Opere načítalo za 5 sekúnd , odstopoval som ...
    Aj ja som testol, FF - Google acc - 2-3 sec, Gmail to iste cca 2-3 sec.
    Pripojenie Chello - 30Mb/sec

    neviem.ako je offline (nepripojený) neviem.ako

    neviem.ako
    Ja mam s gmailom len 1 problem, zato dost podstatny - ked sa pokusim pridat prilohu k mailu, Firefox (aj IE) sa restartuje a nasledne naskoci sprava o chybe. Dost ma to mrzi, ale neviem si pomoct...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    sfinks Pozri príspevok
    Ahojte,
    chcem sa infomormovat u tych co maju na Gmail vytvorene konto, ci nemate niekedy problem, pri pomalsom pripojeni s nacitanim stranky, pri prihlasovani (niekedy aj 5 minut nacitava gmail, aj ked moje pripojenie je min 50KB/s )
    Pripadne, ine problemy napr. niekedy robi problem poslat mail, alebo chat sa vypne - disconnect aj ked mam rychlejsie pripojenie(100Mb/s).
    Pozuvam prehliadace ako su Safari, Opera, Firefox, Chrome, IE ked nastane problem s prihlasenim do chranky, tak skusim vsetky prehliadace, ci to nieje problem v nom a nie je, kazdy jeden prehliadac. Pripadne nieekedy mam problem so zobrazenim obrazkov v picassa albumoch od google, jedine v IE mi to ide aj pri rychlejsom pripojeni.
    Mate taketo problemy aj vy, ci jenom ja som ten vyvoleny komu to nejde a cudovat sa mozem nadalej
    Nedalo mi to , vyskúšal som ...

    V Opere načítalo za 5 sekúnd , odstopoval som ...

    mailovy server gmail.com

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.