Zavrieť

Porady

Podavanie poznamok k DP pre PO elektronicky - da sa?

Podavam priznania, vykazy a podobne vzdy cez drsr.sk, vzdy elektronicky s elektronickym podpisom.

Ale nikde nie je moznost ako podat poznamky k danovemi priznaniu... Kedze na to nie su predpisane tlaciva. Viete niekto ako sa to da podat? Je to zakonom stanoveny dokument nevyhnutny ako priloha k DP alebo sa to moze povedzme poslat mailom prislusnej pracovnicke danoveho uradu, ktora spravuje firmu?

Vdaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ella2 je offline (nepripojený) Ella2

    Ella2
    Aj ja podávam všetky priznania elektronicky, poznámky k účtovnej závierke sú povinnou prílohou, ktorá sa však nedala elektronicky odoslať, tak som ju musela odniesť na podateľňu DÚ osobne.........prevzatie som si nechala potvrdiť na tlačivku, ktoré sa používalo ešte v dobe, keď neboli súčasťou priznania DPH a ostatných výkazov potvrdenia.........pretože ani pracovníčka DÚ nemala lepší nápad, s rozpačitým úsmevom mi to potvrdila......dúfam že v budúcom roku aj toto bude domyslené.

    kinimod je offline (nepripojený) kinimod

    kinimod
    Dakujem za info. Ja som poslal doporucene postou, to by malo tiez stacit. Tak snad to doriesia casom aj elektronicky.

    Vdaka.

    Podavanie poznamok k DP pre PO elektronicky - da sa?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.