Zavrieť

Porady

Pc si robí čo chce

Ahojte, potrebujem poradiť. Pc bežal doteraz tak ako mal, ale dnes sa stalo, že po zapnutí sa niekoľkokrát sám od seba reštartoval. Systém aj všetky zapnuté programy potom boli spomalené, no zatiaľ to šlo. Potom sa pc vypol a asi o nejakých 15 minút bolo potrebné ho zapnúť znova. Lenže tu nastal problém. Načítalo mi to po Starting Windows, ale namiesto používateľov mi vybehla len čierna plocha, po pár sekundách modrá s celou stranou popísanou, ale neviem čo tam bolo popísané, keďže sa to zobrazilo len na pár sekúnd. Potom ho znovu reštartlo, a tak to šlo dookola pc sa sám reštartovával niekoľkokrát, nedalo sa nič robiť tak som ho musela vypnúť vzadu na bedni. Už som myslela, že som prišla o všetky veci v pc (predtým som si pre istotu pár vecí zálohovala,ale všetko sa nedalo). Myslela som si, že Windows 7 mi padol už celkom. Ale po 3 hodinách som pc zapla znova a nabehol, ale vyhodilo mi takýto problém : Windows
Problém: Neočakávané vypnutie
Súbory, ktoré bližšie popisujú problém:
040310-17468-01.dmp
sysdata.xml
WERInternalMetadata.xml
Upozornenie: Ak problém spôsobil vírus alebo iné ohrozenie zabezpečenia, otvorenie kópie súborov môže mať za následok poškodenie počítača.
Vírusy nemám žiadne, pc bol kontorlovaný včera a vyhodilo mi, že žiaden vírus nie je. To neočakávané vypnutie neviem vysvetliť, je isté, že PC vypíname ako sa má, toto sa nám stalo prvýkrát. Okrem toho však vyhodilo aj nejakých ďalších 25 problémov, ktoré sú rovnaké :Windows
Problém: Video hardware error
Súbory, ktoré bližšie popisujú problém:
WD-20100403-1323.dmp
sysdata.xml
WERInternalMetadata.xml
Vlastne sa líšia len tým, čo je zvýrazené. Ak by ste vedeli poradiť, budem vďačná. :-)
Usporiadat
tajgr tajgr

tajgr je offline (nepripojený) tajgr

Skus ritualny tanec pred PC.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Spolu s africkým šamanom
0 0
xM4tHeWx xM4tHeWx

xM4tHeWx je offline (nepripojený) xM4tHeWx

ked ti nepomôže to čo ti pisali oni tak skus preinstalovat windoww-
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať