Zavrieť

Porady

Obchodne podmienky

Chcel by som spytat obchodne podmienky sa zostavuju z pravnikom?dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    "s" ... ake si napises take budes mat, len by nemali byt v nesulade so zakonmi.

    Mgr.Shrek je offline (nepripojený) Mgr.Shrek

    právnik, ktorého baví právo =D ...viac Mgr.Shrek
    Všeobecné obchodné podmienky si môžeš zostaviť aj sám. Ne internete ich nájdeš kopec a len si ich upravíš podľa svojich potrieb. Samozrejme musia byť v súlade so zákonom, inak sú neplatné a mohol by si byť pokojne obvinený z podvodu, resp. právne úkony, ktoré by boli týmito VOP ošetrené by mohli byť vyhlásené za neplatné.

    erik1211 je offline (nepripojený) erik1211

    erik1211
    Dakujem pristavim sa pri tom ze by to nemali byt v nesulade som zakonom.Kedze pravnik nie som v tom sa nevyznam.Na koho by som sa mal obratit aby mi to spravil?

    miky64 je offline (nepripojený) miky64

    bol som,som a ešte chvílku budem ...viac miky64
    erik1211 Pozri príspevok
    Dakujem pristavim sa pri tom ze by to nemali byt v nesulade som zakonom.Kedze pravnik nie som v tom sa nevyznam.Na koho by som sa mal obratit aby mi to spravil?
    obrať sa na pravnika ktorý ma skusenosti s obchodnym pravom alebo na firmy ktore sa zaoberaju vytvaranim sro tie by ti vedeli tiež pomôsť ale počitaj s tym že to nebude zadarmo.svojpomocnu vyrobu VOP nedoporučujem pretože pri zle nastavenych podmienkach VOP može dôjsť až ktomu že všetky zmluvy ktore uzavrieš môžu byť v pripade sudneho sporu vyhlasene za neplatne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.