Zavrieť

Porady

Vtáčia chrípka

Dank Dank

Dank je offline (nepripojený) Dank

Ahojte ľudkovia, nechcem veľmi stresovať, ale bola by som rada, keby ste mi napísali Váš názor na "nového strašiaka " posledných dní - vtáčia chrípka. Keď čítam aj české správy, ide mi mráz po chrbte. Na Čechách to vyzerá, že sa začínajú pripravovať, ale u nás mi to pripadá, že sa to týka celého sveta, len nie Slovenska. Veď predsa máme svoje rodiny a blízkych a mali by nás informovať ako sa máme chrániť !!!
Usporiadat
Alan Alan

Alan je offline (nepripojený) Alan

Pokial sa nehate zmanipulovat mediami tak celkom urcite vtaciu chripku dostanete. Ved tu nejde o nic ine len aby farmaceuticky priemysel mohol vyvijat a predavat nove jedovate latky ktorym hovoria lieky!!! Ide len o biznis))):-)))
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

No teraz je aktuálnejšia prasacia chrípka
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

syrik Pozri príspevok
No teraz je aktuálnejšia prasacia chrípka
Na Slovensku o to akuálnejšia, že sviňami sa to tu len tak hemží
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Kazu Pozri príspevok
Na Slovensku o to akuálnejšia, že sviňami sa to tu len tak hemží
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
ale to je taký strašiak ako aj vtáčia chrípka, aký rozruch robili a dokopy sa nič ani nestalo,ako to rýchlo prišlo tak rýchlo aj odišlo a ja verím,že RAZ príde niečo čo vyhubí viac ľudí ako všetky pandémie dokopy.
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

pasuliatko Pozri príspevok
ale to je taký strašiak ako aj vtáčia chrípka, aký rozruch robili a dokopy sa nič ani nestalo,ako to rýchlo prišlo tak rýchlo aj odišlo a ja verím,že RAZ príde niečo čo vyhubí viac ľudí ako všetky pandémie dokopy.
Nestraš čo máš na mysli?
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
syrik Pozri príspevok
Nestraš čo máš na mysli?
presne neviem ale mám taký pocit
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať