Zavrieť

Porady

Neatraktívne ulice na bývanie v Bratislave

Chcel by som sa opýtať na ktorých uliciach v Bratislave by ste rozhodne bývať nechceli z dôvodu väčšieho výskytu neprispôsobivých jedincov alebo drog - typ kopčianska a stavbárska (pentagon)
Naposledy upravil Genesis.SVK : 08.04.10 at 06:48
Usporiadat
ceeeep ceeeep

ceeeep je offline (nepripojený) ceeeep

A čo Vajnory a konkrétne Rybničná ulica? Z akého dôvodu sú tam ceny nehnuteľnosti o poznanie nižšie ako inde?
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

ceeeep Pozri príspevok
A čo Vajnory a konkrétne Rybničná ulica? Z akého dôvodu sú tam ceny nehnuteľnosti o poznanie nižšie ako inde?
Myslim si, ze to to Vajnorami vseobecne, lebo pristup odtial cez jeden kruhovy objazd do BA nie je prave idealny a su tam deno denne zapchy.
A dalsou vystavbou sa to bude len zhorsovat.
A ked uz Vajnory a teda dedina, tak ist do bytovky nie je uplne idealne
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

ceeeep Pozri príspevok
A čo Vajnory a konkrétne Rybničná ulica? Z akého dôvodu sú tam ceny nehnuteľnosti o poznanie nižšie ako inde?
podla mna je to lokalitou, lebo nic tam nie je, je to panu Bohu za chrbtom, vzdy tam boli ceny nizsie ako inde
0 0
TomasHC TomasHC

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

Čokoľvek pri diaľnici, obchvate alebo hlavných ťahoch je za trest...
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

ceeeep Pozri príspevok
A čo Vajnory a konkrétne Rybničná ulica? Z akého dôvodu sú tam ceny nehnuteľnosti o poznanie nižšie ako inde?
kedysi cca 8 rokov dozadu bolo všeobecne známe, že Pentagon, Rybničná a Kopčianska sú drogové getá Bratislavy, a že tam býva xy neprispôsobivých občanov... ako je to v súčasnosti s touto ulicou ti neviem povedať, ale podľa mňa ísť bývať do paneláku je vždy hop alebo trop lebo nevieš na akých susedov natrafíš... podľa mňa orientuj sa podľa vchodu ako to tam vyzerá a podľa toho vyberaj...
0 0
TomasHo TomasHo

TomasHo je offline (nepripojený) TomasHo

Byval som par rokov na Rovniankovej, o ktorej sa vravelo, ze to je horsia ulica Petrzalky, domovnikom bol skvely Rom, ktory mal tusim 5 deti, a nad hlavou som mal bieleho idiota, ktory cely den nic nerobil len hykal ako somar (prisaham, netusim, ci tam vzpieral alebo mlatil decka). Takze tolko k farebnemu rozlisovaniu susedov.

Ked som odisiel, dom sa vzmohol, zriadil vratnicu, zateplil. Ale do 12poschodaku by som uz nesiel ani zadarmo.
Na druhej strane, vyrastal som na konci petrzalky v 4poschodovom dome, ktory je doteraz v povodnom stave, na stvrtom sa usadil nejaky arab co mlati svoju zenu a na prvom byvali prostitutky aj s pasakom, a hoci z balkonu je vyhlad na jamu a v okoli su obchody, skolka aj skoly, asi by som nebral ani to.

Teraz byvam pri trnavskom myte, v starom betonovom dome (jeden z prvych "panelakov"), problemom je, ze od susedov vsetko pocut, dom pada na hubu (lebo je plny starsich ludi a podnajomnikov, takze rekonstrukcie ziadne).

Ale tipnem, ze TomasHC skor hlada byt na prenajom, ved dom postavil (ci stavia), no v takom pripade sa jednoducho treba ist pozriet na lokalitu a omrknut to - ked posedavaju vonku alkaci, fetaci a zberaci kovov, tak by som asi hladal dovod a vyhol sa miestu oblukom. Tiez by som pozeral, ci je dom prerobeny a ako - vidim to u nas, prerabka vyzaduje sucinnost obyvatelov a ked nie je tak sa z domu stava geto.
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

ale aj byt na prenájmy a najmä v BA kde je z čoho vyberať, musí byť pre budúceho podnájomníka atraktívny - v zaujmavej lokalite, ak prenajímateľ nechce podnájomníka každú chvíľu meniť...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

a kde sú na Rybničnej nejaké paneláky? ved tam mi to pripadá ako keby to boli všetko ubytovne.
0 0
Timer3 Timer3

Timer3 je offline (nepripojený) Timer3

Inac Londyn sa mi zda ma cez google maps tuto mapu kriminality a podobne, mohlo by byt nieco take aj u nas o kazdom meste.
0 0
ceeeep ceeeep

ceeeep je offline (nepripojený) ceeeep

dakujem vam vsetkym uz som si aj sam pozistoval, že na tej rybničnej to je vlastne skoro ako ubytovna, dlhe uzke byty naskladane vedla seba, dalekoooo, nárazova msestska cast, zly pristup do mesta...proste ghetto, ako najvhodnejsie miesto na byvanie sa mi javi asi ruzinov, ale ten je najdrahsi
0 0
TomasHo TomasHo

TomasHo je offline (nepripojený) TomasHo

ceeeep, skus pozriet tiez okolie Sibirskej (medzi Pionierskou a Racianskou), pripadne trojuholnik medzi Vajnorskou a Kukucinovou a Vajnorskou a Trnavskou(?), teda Nove mesto. Tiez mi vravia, ze zaciatok Petrzalky (Petrzalske korzo, nove budy naproti auparku, pozdlz dialnicne) je dobre miesto na byvanie, a cekni mozno aj okolie Drienovej.

Zavisi ci hladas starsi dom, alebo len novostavbu.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať