Zavrieť

Porady

predaj oblecenia UK na objednavku

chcel by som predavat veci z UK na objednavku na SVK formou eshopu za super ceny myslite ze sa to oplati? kolko stoji vybavenie zivnosti a kolko budem platit odvody dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    matus-x1 je offline (nepripojený) matus-x1

    matus-x1
    Keď sama nevieš či sa to oplatí, tak do toho radšej ani nechoď...

    Za každý ohlasovací živnostenský list zaplatíš 3 €.
    Ak podnikáš prvý rok, tak odvody platiť nemusíš, iba do zdravotnej...

    Ty by si vedel odpovedať, keby niekto iný položí tak blbú otázku ,,chcem predávať tovar za super cenu, oplatí sa mi to?"???
    zle som formuloval otazku...ze zo zaciatku by som chcel mat tovar len na objednavku s platbou vopred ci sa to v tomto pripade oplati

    Miichaela je offline (nepripojený) Miichaela

    Miichaela
    Divná otázka. Nás sa pýtate, či sa Vám oplatí podnikať. Vy to musíte mať prerátané, či sa to oplatí, či dokáže nakúpiť tovar za super cenu a potom ho predávať lacnejšie ako doteraz zvniknuté predaje na eshope. Popozerajte si ceny za čo sa to teraz predáva a či ste konkurencie schopný. Ak dokážete ponúknuť tovar za lepšie ceny ako teraz bežia - nevidím v podnikaní problém. Živnosť si musíte otvoriť, musíte viesť účtovníctvo, platiť odvody. Je to predaj tovaru - neviem či nemusíte mať aj registračnú pokladňu.
    Hlavne ber tovar z inej stranky ako sportdirect.com lebo to pozna asi kazdy a oni ani nemaju velkoobchod cize nedostanes na ich tovar ziadnu zlavu. cize predpokladam ze to nebudes vediet predat ani lacnejsie ako to predavaju oni cize sa to neoplati. najdi radsej nejaky outlet kde predavaju znackove veci, tam ti daju lepsie ceny a budes aj ako tak konkurencie schopny. a ano potrebujes od 1.1.2012 fiskalnu registracnu pokladnicu.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    mercdok Pozri príspevok
    Dalsi co chce spravit kopiu sportsdirect.com?
    nie je kopia ako kopia....ide o dobrý kšeft.......ta ne???
    príklad ->>> zo http://www.sportsdirect.com/nike-ath...rt-mens-591242 objednávka po 8 £ tu predá v akcii s 50% zľavou za 15,49 €

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    Su aj lacnejsie obchody ako SD. Logicky, kedze aj on to predava s nejakou marzou, kedze chce zarobit. SD je znamy medzi obchodnikmi, lebo viaceri nehladaju alternativu. Navyse nie je potrebne nakupit vela, aby bol dovoz ako-tak rentabilny. S trochou anglictiny a surfovani sa da najst dobry a lacny dodavatel nie len z UK. Napr. my sme nakupovali veci z UK po 0,50 - 3 eura a tu sme to v pohode predali za 20 euro. Neslo vsak o znackovinu ani o padelky, ale bezne veci bez znacky - Cina

    ajka-26 je offline (nepripojený) ajka-26

    ajka-26
    Nedávno som založila e-shop so športovým oblečením. Predávam aj tovar s SD ,ale chcela by som sa odlíšiť od ostatných.
    "CAMOZZI" zaujal ma tvoj príspevok. Bol by si ochotný mi poradiť niektorého z tých dodávateľov. Nech hľadám ako chcem ,zatiaľ som nič lepšie nenašla.
    info@piovra.sk

    fortunka je offline (nepripojený) fortunka

    fortunka
    Vela bab takto funguje napriklad cez bazar mimibazar alebo modry konik... objednavaju tovar pre ine... neskor sa registruju ako profesionalky a pod. Oplati sa to ak budes mat dost zakaznikov a dobre ceny... priatel si napr. v Nitre kupil GANT bundu skoro za 400EUR, v UK na nete stoji 160-180EUR. Zalezi od sikovnosti, neda sa garantovat nic...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.