Zavrieť

Porady

pomenené názvy účtov

Práve som si všimla zaujímavú vec. Dnes som si robila aktualizáciu MRP WIN PU, a po náhodnom pozretí skráteného výpisu hlavnej knihy som zistila, že mám pomenené názvy účtov.
Napr.:
211-rezervný fond
343-úhrada DPH
501-nákup PHM
551-odpisy Volvo V70
568-zákonné poistenie Volvo V70, atď.
V podstate mi to nevadí, v podrobnom výpise je to v poriadku, ale trochu ma to zaskočilo. Vyzerá to tak, ako by názvy bralo zo zaúčtovaných prípadov. Dá sa to niekde opraviť? Stretli ste sa s tým niekto?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Žabinka Pozri príspevok
    Po reštarte počítača sa sumy aj dátumy v hlavnej knihe v podrobnom výpise usporiadali, ale v skrátenej verzii ostalo všetko po starom.
    Skús si pozrieť, či máš k analytike aj syntetický účet.

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    Žabinka Pozri príspevok
    Práve som si všimla zaujímavú vec. Dnes som si robila aktualizáciu MRP WIN PU, a po náhodnom pozretí skráteného výpisu hlavnej knihy som zistila, že mám pomenené názvy účtov.
    Napr.:
    211-rezervný fond
    343-úhrada DPH
    501-nákup PHM
    551-odpisy Volvo V70
    568-zákonné poistenie Volvo V70, atď.
    V podstate mi to nevadí, v podrobnom výpise je to v poriadku, ale trochu ma to zaskočilo. Vyzerá to tak, ako by názvy bralo zo zaúčtovaných prípadov. Dá sa to niekde opraviť? Stretli ste sa s tým niekto?
    Pozornejšie som si to pozrela, a mám problém aj v podrobnom výpise. Všetky zápisy sú zoradené chaoticky, nie podľa dátumu, mala som z min.r. náklady bud.obd., k 1.1. som ich preúčtovala na príslušné účty, 381 mi vykazoval 0, ale teraz je tam tá suma znovu. Celé je to dáke pokakané.

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    Po reštarte počítača sa sumy aj dátumy v hlavnej knihe v podrobnom výpise usporiadali, ale v skrátenej verzii ostalo všetko po starom.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Mohla byť aj zle nainštalovaná nová verzia, keďže sa to stalo práve po jej spustení. Poprípade treba ešte raz preinštalovať verziu.

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    Ďakujem Vám za rady. Asi naozaj bude zlá inštalácia novej verzie, lebo po oprave indexov to ostalo rovnako.

    pomenené názvy účtov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.