Zavrieť

Porady

Cena za krov a krytinu.

pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Veľmi šikovný tesár ktorý mi šaloval točité schodisko /stavia aj drevodomy/ mi ponúkol ceny na strechu:
krov - 12EUR/m2 komplet
krytina -10EUR/m2 komplet
Tak že celá strecha komplet na tej mojej chalúpke 166,34m2 za 3.659,40 EUR bez materiálu.
Je to dobrá cena?
Usporiadat
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
alltracboy Pozri príspevok
to je trochu prehnane. navyse si viem ten material zohnat z roznych bedni. neviem preco by som mal na OSB davat este eps. Pripadne klasicky zaklop z dosiek + sietka.
Lebo ti to opadá na hlavu
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Časom to popraská v spojoch.Ak majstri odfláknu konštrukciu krovu a podbitia tak sa ten čas bude skracovať úmerne kvalite práce.Tá polystyrénová vrstva sa robí z 2 cm hrubého polystyrénu.Na priemerné podbitie miniete cca pol kubíka polystyrénu.Ak si odrátate predražený penetrák tak to omnoho viac stáť nebude.
2 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
220870 Pozri príspevok
Časom to popraská v spojoch.Ak majstri odfláknu konštrukciu krovu a podbitia tak sa ten čas bude skracovať úmerne kvalite práce.Tá polystyrénová vrstva sa robí z 2 cm hrubého polystyrénu.Na priemerné podbitie miniete cca pol kubíka polystyrénu.Ak si odrátate predražený penetrák tak to omnoho viac stáť nebude.
Ja so pre istotu dal aj penetrák ,ale nie celoplošne a ešte som kotvil EPS aj skrutkami + tanieriky. Ten penetrák je originál na to a aj keď nebol celoplošne tak po priložení EPS sa už s tabuľou EPS nedalo skoro vobec hýbať. Drží to jak ďabol
Penetrák som googlil 2 dni ,tak že pre záujemcov je to penetrak:
http://www.basf-cc.sk/sk/Produkty/ws/penetracnenateryakrylatovesilikatoveasilikonove/pcmultigrundppb/Documents/prince_color_multigrund_ppb.pdf
2 0
niko1589 niko1589

niko1589 je offline (nepripojený) niko1589

Tesár z dlhoročnou praxou
pivko Pozri príspevok
Veľmi šikovný tesár ktorý mi šaloval točité schodisko /stavia aj drevodomy/ mi ponúkol ceny na strechu:
krov - 12EUR/m2 komplet
krytina -10EUR/m2 komplet
Tak že celá strecha komplet na tej mojej chalúpke 166,34m2 za 3.659,40 EUR bez materiálu.
Je to dobrá cena?
Nieje to dobrá cena!nevidel som plány ale tak draho som ešte nerobil ani komplikovanú strechu.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
niko1589 Pozri príspevok
Nieje to dobrá cena!nevidel som plány ale tak draho som ešte nerobil ani komplikovanú strechu.
Veď ju ani nerobil
0 0
niko1589 niko1589

niko1589 je offline (nepripojený) niko1589

Tesár z dlhoročnou praxou
pivko Pozri príspevok
Veď ju ani nerobil
tak to sa ani nedivím...
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

pivko Pozri príspevok
Veľmi šikovný tesár ktorý mi šaloval točité schodisko /stavia aj drevodomy/ mi ponúkol ceny na strechu:
krov - 12EUR/m2 komplet
krytina -10EUR/m2 komplet
Tak že celá strecha komplet na tej mojej chalúpke 166,34m2 za 3.659,40 EUR bez materiálu.
Je to dobrá cena?
To sa mi zdá veľmi veľa.Aj keby tam boli nejaké nárožia a úžľabia,tak na Slovensku je to dosť veľká cena.Otázka je,čo je krov na komplet...krokvy,laty a kontralaty a fólia alebo niečo viac...
0 0
niko1589 niko1589

niko1589 je offline (nepripojený) niko1589

Tesár z dlhoročnou praxou
JA ROBIEVAM OKOLO 10-15 € STVOREC a v tom je skelet latovanie folia uloženie krytiny aj zarezanie uloženie korýtok.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
niko1589 Pozri príspevok
JA ROBIEVAM OKOLO 10-15 € STVOREC a v tom je skelet latovanie folia uloženie krytiny aj zarezanie uloženie korýtok.
Tak len rob , ale hlavne si nerob z porady inzerciu
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať