Zavrieť

Porady

Photoshopy

Ahojte, chcela by som si stiahnúť nejaký program na úpravu fotiek, ale neviem si vybrať z tých, čo sú freeware...a našla som aj trial verzie, ale to ani neviem, čo to je ) Neviete mi poradiť, ktorý je taký dalo by sa povedať, v pohode? Napr. PhotoImpression, Corel Draw alebo niečo také, či sa to oplatí. Ďakujem.
Usporiadat
kergulaan kergulaan

kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

220870 Pozri príspevok
Ja mám tiež od canonu,ale je to len po mongolsky??? také neznášam .
??? Ty nevies po mongolsky??? ЖЖЖ
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Nem.Ešte tak Korejčina,Zulujština alebo Indiánčina
Ale picaso mi krásne ukázal koľko zbytočného bordelu držím v počítači.Snažím sa čisťiť pravidelne ale doslova žasnem čo tam všetko je.Hrôza na to len pozrieť.Čistím a mažem už celé popoludnie , aj tak to vidím, že budem mať čo mazať celý týždeň.Ak máte niekto problém s plným diskom tak picasa 3 odporúčam aj na čistenie disku od dávno zabudnutých zbytočností.
Jednoduché zrozumiteľné intuitívne ovládanie programu.Okamžite som si ho osvojil.Po polhodike mám dojem akoby som ten program požíval celé roky.
Ak niekto viete nejaké triky ,vylepšenia na tento program dajte prosím vedieť aj to čo sa vám na ňom páči to čo na ňom ocenujet čo používate atd .
Naposledy upravil 220870 : 11.04.10 at 19:29
0 0
TomasHC TomasHC

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

maverick27 Pozri príspevok
Ano? Corel PHOTO-PIANT???
Pracujem s Corelom už niekoľko rokov, takže viem
V texte sa spominal Corel DRAW, nie PHOTO-PAINT. Druhy menovany je samozrejme bitmapovy editor...
0 0
Ultima Ultima

Ultima je offline (nepripojený) Ultima

Ano, musim uznat, ze Picasa je fakt dobra, vdaka za rady. A to s tym "precistovanim" pc je pravda, pridavam sa, takisto som prisla na to, ze drzim v pc kopu zbytocnosti a hned to slo prec... Vyborna vecicka.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

220870 Pozri príspevok
Ja mám tiež od canonu,ale je to len po mongolsky také neznášam .
ak by ti pomohol v angličtine, môžem poskytnúť
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať