Zavrieť

Porady

sekanie hier atd...

pls pomozte nekto seka my l4d (left 4 dead) na najmenšej grafike nwm preco mam 1.5GB ram potom graficku 1GB ati radeon 4650 procesor 3.2GHZ DVD ROM 16x zahrievanie PC je 47*stupnov uplne v pohode a disk mam defragmentovany neviete prečo my to seka pls pomožte... grafika je nová teraz kupená a aj Ramka je nová procesor neni nový ale dobrý pls pomooozte
Usporiadat
xM4tHeWx xM4tHeWx

xM4tHeWx je offline (nepripojený) xM4tHeWx

0 0
xM4tHeWx xM4tHeWx

xM4tHeWx je offline (nepripojený) xM4tHeWx

tak vám to tu napisem lepšie moj comp : win xp profesional 1.50GB RAM ATI RADEON HD 4650 1GB DDR2 Procesor 3.2GHZ a sekaju my aj ine hry napr cod5 co ide kamosovi na strednych na horsom compe nez mam ja ... chladic mam vyborny lebo pri hre mam 41° ovladace mam ale mozno my neaky chyba mozno mam zle nataktovany PC ja nwm no pls poradte .
0 0
xM4tHeWx xM4tHeWx

xM4tHeWx je offline (nepripojený) xM4tHeWx

a moze to byt dvdromkou ked to mam cracknute ?robi ta DVD rom neco pri hre? ze kebyze mam lepsiu DVD rom ze by to nesekalo lebo ja mam DVD rom 16x alebo aj menej xD
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

xM4tHeWx Pozri príspevok
a moze to byt dvdromkou ked to mam cracknute ?robi ta DVD rom neco pri hre? ze kebyze mam lepsiu DVD rom ze by to nesekalo lebo ja mam DVD rom 16x alebo aj menej xD
Tak si urob ISO obraz toho DVD pripoj k virtuálnej mechanike.Čítanie bude rýchlejšie.
0 0
xM4tHeWx xM4tHeWx

xM4tHeWx je offline (nepripojený) xM4tHeWx

to seka tiež. a moj PC by tu hru mal utiahnut v Pohode bratranec ma slabsy procesor aj ramku aj graficku a ide mu to
0 0
Zamoro Zamoro

Zamoro je offline (nepripojený) Zamoro

To zavisi aj od toho kolko mas spustenych programov,procesov alebo programov, ktore sa ti zapinaju po spusteni PC.Skus pomazat co nepotrebujes,tym znizis aj pouzivanu RAM a aj lepsie ti pojde procesor.
0 0
Ancias66 Ancias66

Ancias66 je offline (nepripojený) Ancias66

heh blba otazka ja viem mas PC ci Notebook?
0 0
xM4tHeWx xM4tHeWx

xM4tHeWx je offline (nepripojený) xM4tHeWx

mam stolni PC a uz som davno skusal cez ctrl+alt+delete vypnut par procesov a sekalo stale a teplota PC pri hre je 42°
0 0
xM4tHeWx xM4tHeWx

xM4tHeWx je offline (nepripojený) xM4tHeWx

moj procesor celeron(R) CPU 3.20GHZ
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

xM4tHeWx Pozri príspevok
moj procesor celeron(R) CPU 3.20GHZ
Chlape preco pises svoju zostavu tolko krat vsak je to v hlavicke a my vieme citat ....
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

xM4tHeWx Pozri príspevok
to seka tiež. a moj PC by tu hru mal utiahnut v Pohode bratranec ma slabsy procesor aj ramku aj graficku a ide mu to
Podľa mňa to bude v grafike. Myslím, že je slabá pre l4D aj pre COD5. Navyše má len 128 Buswidth, pre hry je potrebná širšia zbernica pamäte, aspoň 256 alebo ešte lepšie 512.

Mohlo by ti to fungovať na najnižších detailoch a najnižšom rozlíšení. Syn mal dočasne kartu GT6600 a tiež mu to sekalo na najmenšom rozlíšení. Potom som mu kúpil pod rukou ATI3870 X2 OC verziu a tam mu to šlape na maxime.

Ale vidím, že máš AGP slot, s tým veľa terna nenarobíš. Chcelo by to upgrade PC, aby si mal PCI grafiku. Procesor je dostačujúci, aj 2 GB RAM stačia. Len tá grafika.... Neviem, či je táto GK určená pre hráčov.
Naposledy upravil Chobot : 15.04.10 at 15:55
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

xM4tHeWx Pozri príspevok
kamos ma slabsi procesor nez ja slabsu graficku slabsu ramku a ide mu to bez lagov (bez sekania) takze myslim ze to tím procesorom nebude, to čo my ako prve najde v google na ati radeon je stranka kde sa graficke daju iba kupit takze to asi my je nanic
Čo to znamená "slabšiu grafickú"? GK s nemeria len veľkosťou memory. Je tam veľa parametrov, ktoré určujú, či je "slabšia" alebo "silnejšia". Najlepšie je urobiť test na fps z nejakej hry a tak zistíš, ktorá je výkonnejšia.

Keby si napísal, presný typ a značku tej kamošovej GK, tak by som ti vedel približne povedať, či má lepšiu alebo nie. To, že má napr. 512 MB RAM na GK neznamená, že je slabšia.
0 0
xM4tHeWx xM4tHeWx

xM4tHeWx je offline (nepripojený) xM4tHeWx

Chobot Pozri príspevok
Čo to znamená "slabšiu grafickú"? GK s nemeria len veľkosťou memory. Je tam veľa parametrov, ktoré určujú, či je "slabšia" alebo "silnejšia". Najlepšie je urobiť test na fps z nejakej hry a tak zistíš, ktorá je výkonnejšia.

Keby si napísal, presný typ a značku tej kamošovej GK, tak by som ti vedel približne povedať, či má lepšiu alebo nie. To, že má napr. 512 MB RAM na GK neznamená, že je slabšia.
ja viem ale on ju ma slabsiu, a moja graficka je 1GB a neni slabá a urcite viem akú grafickú mám a slabu graficku asi za 80€ nekupiš.
0 0
Ancias66 Ancias66

Ancias66 je offline (nepripojený) Ancias66

nuz tak, poradim sa s bratom.. ten sa do toho vyzna viac ako ja a neraz mi spojazdnil hry ci na PC alebo NB.. uvidime.. a snad pomozeme... a inak skus msconfig ... mne to dost pomaha ale nie az tak na hry ako na system celkovo... no nic zajtra uvidime...
0 0
Ancias66 Ancias66

Ancias66 je offline (nepripojený) Ancias66

rada na rycholo vypisuje ti nieco graficka? skus si ju lepsie napichnut na zakladku resp do zdroja...
0 0
jojom jojom

jojom je offline (nepripojený) jojom

Toto je ona? http://www.interstore.sk/e-shop/inde...duct_id=109832
Ak je to ona, tak si myslím ako píše Chobot že je slabá. A tam bude pes zakopaný.A to že stála 80€ ešte nie je záruka že pojde na nej všetko v maxi detailoch .
Som kúpil za 50€ na bazare Nvidiu 9600 PCi. super. Maximálna spokojnosť. A COD 5 aj 6 f pohode.
0 0
Ancias66 Ancias66

Ancias66 je offline (nepripojený) Ancias66

alebo mas slaby zdroj.. a ten ti znizuje vykon aby sa ti neprehrievala
0 0
Ancias66 Ancias66

Ancias66 je offline (nepripojený) Ancias66

a seka ti iba L4D alebo aj ine hry?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

xM4tHeWx Pozri príspevok
ja viem ale on ju ma slabsiu, a moja graficka je 1GB a neni slabá a urcite viem akú grafickú mám a slabu graficku asi za 80€ nekupiš.
Nová karta za 80 EUR je z low end -u. Výkonnejšie karty (herné) sú v cenových reláciách 150 EUR a vyššie. Jedine že by si ju kúpil na inzerát. JA som tú, ktorú som spomínal kúpil za 60 EUR cez e-bay, u nás za ne pýtali 90 a viac EUR.

A stále si mi nepovedal, že z čoho usudzuješ, že ju má slabšiu. To, že máš 1 GB RAM neznamená, že je silnejšia, ako GK, čo má 512 MB RAM.
0 0
xM4tHeWx xM4tHeWx

xM4tHeWx je offline (nepripojený) xM4tHeWx

ma slabsiu ma 256MB ja viem ze na tom nezalezi ale proste ju ma slabsiu uz som tie jeho detaily zabudol ale viem ze ked som ich vedel ze ma slabsiu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať