Zavrieť

Porady

prosíme si bábo.... ako sa nestresovať?

Viem, viem, viem nestresovať je základ, treba byť v psychickej pohode a 6 neúspešných mesiacov nie je "taká tragédia", na bábo sa čaká aj dlhšie. Viem. Rozum to vie. Ale túžba sa mu nechce podriadiť. Mám naštudované odborné články, rôzne diskusie (aj na Porade je ich iste viac, preto sa ospravedlňujem, ak sa opakujem). Čo sa musí stať, aby som už prestala tak veľmi chcieť a potom by sa to malo vraj podariť. Sú takí a blahoželám im. Len ja by som chcela nejako to obdobie preskočiť a netrápiť sa tým už teraz, aby moje bábo mohlo konečne prísť.
Nejako ma to dnes zlomilo. Prepáčte za ten pesimizmus, dnes mám blbý deň...

PS: Potrebovala som sa len vyrozprávať. Nemôžem to hovoriť nikomu, lebo tí čo ma majú radi, sa budú trápiť dvojnásobne. A tí čo ma nemusia, si o mňa budú zbytočne otierať jazyk. Ďakujem za Váš čas
Usporiadat
yukaya yukaya

yukaya je offline (nepripojený) yukaya

viete mi poradit co mame robit?? uz rok sa snazim otehotniet. Lekarka mi urobila hormonalny a ovulacny test a ze je vsetko v poriadku (na moju ziadost este test na toxo - v poriadku). manzel po 4 mesiacoch uzivania profertilu ma spermie na 90 % tiez v poriadku. v com je problem? Mam ziadat o nejake dalsie vysetrenia? mam zmenit lekara?
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Tu pomozu dobre kupele, manzel nemusi vsetko vediet. :-)
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať