Zavrieť

Porady

Kúpno-predajná zmluva na Dojnú kravu

c0k0 c0k0

c0k0 je offline (nepripojený) c0k0

Dobry den. mam mensi problem...potrebujem nejak zbuchat do zajtra tuto zmluvu..ucitelovi ekonomiky dosla fantazia tak nam co sme v abecede posledny podaval taketo veci..neviete mi s tym poradit? aspon co ma ta zmluva ohladne dojnej kravy obsahovat? dakujem

A prepacte ak som zle zalozil temu ale netusil som kam do mam dat.
Usporiadat
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Ja som kravu síce viac ráz videla, ale som ju nedojila, takže 10 l je údaj z brucha.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

c0k0 Pozri príspevok
hmmm ale ved to tam mam v bode 1...
Tak prepáč, prehliadla som to.
1 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Petra Nová Pozri príspevok
Ja som kravu síce viac ráz videla, ale som ju nedojila, takže 10 l je údaj z brucha.
No vidíš, ešte že chodíš na Poradu, dozvieš sa tu naozaj všetko Ale je pravda, nevieme aké plemeno to on vlastne predáva. Je rozdiel ak je to plemeno na mlieko alebo mäsovo-mliekové. Taká krava má trochu nižšiu dojivosť. Ale ak dojí len 10 tak je asi dáva menej žrať
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Vyhoď z tej Tvojej zmluvy návod na dojenie a bezpečnostné predpisy, veď nepreávaš auto. Dopíš tam, čo Ti napísala Kazu v príspevku č.40
4 0
plackoo plackoo

plackoo je offline (nepripojený) plackoo

c0k0 Pozri príspevok
dakujem moc...zmenene uz to mam vidim ze si odbornik na kravy



Jaaaasne.
Vlani mi jedna taká KRAVA bola nadriadenou .
PS
pomer platov 4 : 1
0 0
c0k0 c0k0

c0k0 je offline (nepripojený) c0k0

Ahojte...vraciam sa k vam, aby som vam podakoval a oznamil ze dostal som 1/2 a to len preto ze som zvolil male pismo v kupno-predajnej zmluve bohuzial hlupost panuje aj medzi ucitelmi
3 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Gratulujem Ti ...ja Ti udelujem známku 1 zato, že si mal snahu a hladal si rôzne možnosti ako tú úlohu zvládnuť.
3 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

c0k0 Pozri príspevok
Ahojte...vraciam sa k vam, aby som vam podakoval a oznamil ze dostal som 1/2 a to len preto ze som zvolil male pismo v kupno-predajnej zmluve bohuzial hlupost panuje aj medzi ucitelmi

To si dobrý, ja by som Mišovi nepredala ani rysavú jalovicu
0 0
bikam bikam

bikam je offline (nepripojený) bikam

Som vyučená a aj pracujem ako zootechnička, ale z tejto témy neviem, či sa mám smiať, alebo plakať - nad žiakom, ale hlavne nad učiteľom, čo takúto úlohu zadal. V normálnom život by takáto zmluva bola úplne od veci, žiadnu kravu by takto nikto nekupoval , ani nepredával.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať