Zavrieť

Porady

Susedské vzťahy - dieťa nado mnou

Od nasťahovania do nového bytu mám problém so susedkou a jej dieťaťom, ktorí bývajú nado mnou. Dieťa má asi 4 roky, neustále behá po byte, hádže veci na podlahu, odhliadnúc od toho, že počujem všetky rozhovory, každé ráno ma budí neznesiteľný buchot, otriasajúce sa steny a dunenie. Po niekoľkých dňoch som ju bol osobne poprosiť a vysvetliť jej situáciu, že potrebujem doma pracovať a pokojne žiť, no nemalo to na ňu zrejme žiaden vplyv. Niekedy sa to vystrájanie nedá vydržať, od hnevu zoberiem metlu a pobúcham na strop, no ani to nemá žiaden účinok, aj keď vedia, že mi to vadí. Neviem, ako sa dnes vychovávajú deti, ale v mojich časoch, sme boli nabádaní, aby sme nepobehávali po byte a rešpektovali súkromie ostatných. Existujú predsa ihriská, škôlky a pod.
Existuje nejaká možnosť, aby sa niečo zmenilo? Nerád by som kvôli tomuto musel meniť byt, ktorý mi skutočne vyhovuje. Mám nejakú možnosť ochrany súkromia, keďže nejde ani o rušenie nočného kľudu? Čo by som mohol v tejto otázke urobiť? Chcem mať plnohodnotné bývanie, vzhľadom na súkromie a pokoj. Rešpektujem mladé rodiny s deťmi, ale aj oni musia brať predsa na zreteľ svojich susedov, nejde o bábätko ktoré plače, ale o matku, ktorej je jedno, čo jej šibal robí.
Usporiadat
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

viete kedy sú naj, naj, najlepšie deti????
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Ked su u starých rodicov na navsteve? alebo ked spia?
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

zk24 Pozri príspevok
Ked su u starých rodicov na navsteve? alebo ked spia?
jasne, spiace sú naj...mám bohaté skúsenosti....
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Mila123 Pozri príspevok
jasne, spiace sú naj...mám bohaté skúsenosti....
Ja zas viem, že mama ma nikdy nemala tak rada ako v dobe, ked som si vybavovala hypotéku
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

zk24 Pozri príspevok
Ja zas viem, že mama ma nikdy nemala tak rada ako v dobe, ked som si vybavovala hypotéku
nepreháňaj.....
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Moji susedia nad nami sa zas hrávajú s basketbalkou v byte. Keď ich upozorním, tak prestanú, ale po nejakom čase opäť začnú. Tiež som si povedal, že vyrastú a ich to prejde, tak uvidíme. Verím, že do vtedy nám nepopraská sadrokartón.
Pre deti sú pre tlmenie zvukov podľa mňa vhodné papuče a koberce.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Nado mnou určite hrajú bowling. Ináč si tie zvuky neviem vysvetliť.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
zk24 Pozri príspevok
Ked su u starých rodicov na navsteve? alebo ked spia?
...minule bola maličká u nás ...mladí si potrebovali niečo vybaviť ,nakúpiť ......

Lea bola neskutočne zlatá , kľudná ...aj poslušná .............ale mal som dosť po tých 4 - 5 hodinách ....
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

buchač Pozri príspevok
...minule bola maličká u nás ...mladí si potrebovali niečo vybaviť ,nakúpiť ......

Lea bola neskutočne zlatá , kľudná ...aj poslušná .............ale mal som dosť po tých 4 - 5 hodinách ....
Ja som si po 3 dňovej dovolenke s malou neterkou (a to tam boli jej rodičia, takže som ju nemala na starosti, len som bola pri tom) povedala, že som na deti asi ešte neni pripravená. Ale keď nie teraz, tak kedy tomu dieťaťu budem stihať, keď už teraz som vyčerpaná po 3 dňoch?
0 0
krokodil28 krokodil28

krokodil28 je offline (nepripojený) krokodil28

zk24 Pozri príspevok
Nado mnou určite hrajú bowling. Ináč si tie zvuky neviem vysvetliť.
nasi susedia maju asi rovnake hracky, lebo tiež to pripomina bowlingovu drahu
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať