Zavrieť

Porady

Roaccutane

Prosím Vás o radu...mám priateľku ktorá asi týždeň dozadu do seba začala cpať neakú chémiu menom "Roaccutane"..dokonca to nemá na predpis ale len od neakej známej...

Všimol som si u nej zmeny v jej správaní, občas po nociach nespáva, nie je taká ukecaná, má asi hrozné sny...Proste vidím, že sa zmenila...
A moja otázka ako jej to zobrať tak aby nedošlo k hádke lebo reaguje moc podráždene, nepáči sa mi takto, nie je to ona a neviem čo mám robiť

Díky moc.....
Usporiadat
Lululienka Lululienka

Lululienka je offline (nepripojený) Lululienka

Ahojte... a nejake gynekologicke problemy (zapal, vytok) sa Vam nevyskytli? Beriem R uz mesiac a posledne 2 tyzdne je to neznesitelne. Bola som uz aj u gynekologa - lieky pomohli, ale po vyuzivani sa neprijemny pocit vratil. Chodit za nim kazdy treti tyzden tiez nie je prijemne... Pytam sa preto, lebo neviem ci to suvisi prave s R... Vie mi niekto poradit?
0 0
Lululienka Lululienka

Lululienka je offline (nepripojený) Lululienka

Dakujem za link, ale nic konkretne som tam nenasla :-(
0 0
Estetic Estetic

Estetic je offline (nepripojený) Estetic

Ako tu už bolo napísané,Roaccutane je liekom poslednej voľby na akne a to liekom veľmi ťažkým.Lekár by mal vždy veľmi dobre zvážiť,či k tejto liečbe pristúpi a poriadne informovať pacienta.Ciže informovať aj o tom,že liek celkove vysušuje organizmus,vysušuje kožu aj sliznice,a výnimkou nie je ani sliznica genitálií.Takže o probléme treba informovať svojho dermatologa a s ním prebrať možné spôsoby riešenia.V prípade,že sa nejedná o gynekologický infekt,je potrebné zvlhčovanie a hydratácia slizníc.Alebo zníženie dávky lieku.
1 0
Lululienka Lululienka

Lululienka je offline (nepripojený) Lululienka

Dakujem, veru pojdem za koznou, urcite bude vediet co treba robit... Pekny den. Ľ.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať