Zavrieť

Porady

USB - zmiznutie súborov

Ahojte,
potrebovala by som zistiť, prečo mi na USBčku, na ktorom som mala množstvo súborov, nič nemám. Neukazuje mi žiadne súbory, ani názov m§jho usb, ale ked dám vlastnosti - tak mi to ukáže, že mám polovicu zaplnené. Prečo? A ešte mi to ukazuje, že je to chránené proti zápisu.
Potrebujem to vedieť, čím skôr, mám tam potrebné súbory, a neviem, čo robiť.
Vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Dobré ráno,

    príspevky sú zbalené, je potrebné správne nastaviť hranicu filtrovania príspevkov.

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    ubka Pozri príspevok
    Chcem vás poprosit o pomoc, zadala som do témy chybný obrázok, za čo sa všetkým ospravedlňujem srandičky 6635, chcela som to zmazať a podaril sa mi "husársky " kúsok...zmizli mi pri mojom prezeraní a profile všetky obrázky...
    neviem presne, čo som urobila som veľmi málo znalá práce s PC. Prosím poraďte, čo môžem urobiť, aby sa mi všetko vrátilo do pôvodného stavu. poprosila som Richarda, no doteraz sa mi neozval a ja neviem ani viac zadávať témy ani obrázky, a nemám ani žiadnu ikonku.
    Skús si kliknúť dole nad Start -om na foťák.

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Chobot Pozri príspevok
    To jej nepomôže, po diskusii cez SS som už zistil, v čom má ubka problém. Bohužiaľ to bez pomoci administrátora nie je možné vyriešiť.

    Kedysi bolo totiž možné nastaviť zobrazovanie príspevkov podľa počtu palcov, teda že sa užívateľovi zobrazia len príspevky majúce viac ako -10, viac ako -5, viac ako 0 atď palcov. Starší členovia porady si to asi budú pamätať, nastavovalo sa to na vrchnej lište témy, alebo v Profile - nastavenia. Táto selekcia sa ale neosvedčila a časom bola zrušená.

    Ubke sa ale podarilo nemožné, nastavila si zobrazovanie príspevkov, ktoré majú viac ako 10 palcov (novší členovia si už palce nemôžu pamätať), preto nevidí skoro žiadny príspevok. Teda vidí, ale zbalený, aby ho videla, musí kliknúť na ikonku pri príspevku a potom sa jej ukáže text. Nejakým zázrakom sa jej to podarilo aktivovať, štandardným spôsobom to ale nevieme dať späť.
    Dobrá odpoveď, keď sa vysvetlí, o čo ide, potom je to úplne v inom svetle. Nebola by som odpovedala, ale snaha bola

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Chobot Pozri príspevok
    Ja viem, ona je nová na porade, nevedela popísať svoj problém tak, aby to iní pochopili.
    Veď v pohode, to naozaj musí niekto kompetentný pomôcť

    Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

    Štastný človek :) Pidgey
    no, preco sa neukazuju moze byt viac dovodov. Mne sa to stalo, ked som nekorektne vytiahol USB z pocitaca (cize som ho len vytiahol) . Vyriesil som to programom na zachranu vymazanych udajov, ktory mi ich vsetky obnovil (napr najjednoduchsi co pouzivam DriveRescue - freeware, mozem poslat) , skus pohladat na nete je ich kopec.

    PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

    posledný svojho druhu PotPalo
    Skús Scandisk. Ale nie ten vo Windows XP, ten moc nefunguje, treba použiť (ak máš tú možnosť) ten vo Windows ME alebo 98.
    Mne už takto s poškodenou SD kartou pomohol ten v 98 , a pritom ten vo XP si s tým nevedel poradiť (nenašiel chybu).

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    Preformatovat ... preides o vsetky data. A mozno je aj pokazeny.
    USB kluc je najhorsia lokalita na dolezite subory.

    Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

    Štastný človek :) Pidgey
    salvosko Pozri príspevok
    Preformatovat ... preides o vsetky data. A mozno je aj pokazeny.
    USB kluc je najhorsia lokalita na dolezite subory.
    ...no to by som urobil ale az potom co by som sa pokusil o obnovu udajov. Formatovanim o ne pride urcite. Pri pokuse o obnovu ma nadej ze sa jej ich podari zachranit. Ale taktiez doporucujem na zaver sformatovat to USB.

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    Ja len jednu otazku, radu - v com pozeras ci tam mas subory, ak vo winexplorerovi, tak si pozri v nastavenieach ci mas povolene zobrazovat skryte subory. Moze v tom byt problem, ze si si zmenil nastavenia a na USB si si ukladal subory ako skryte. Takze to by som vyskusal najskor.

    sfinks je offline (nepripojený) sfinks

    sfinks
    Odporucam si zapnut skryute subory ... otvoris tent oPC tam mas hore bnastroje tam nastavenia a najdi moznost priecinka a daj zobrazit skryte subory ..a predpokladam ze to najdes

    ubka je offline (nepripojený) ubka

    ubka
    Chcem vás poprosit o pomoc, zadala som do témy chybný obrázok, za čo sa všetkým ospravedlňujem srandičky 6635, chcela som to zmazať a podaril sa mi "husársky " kúsok...zmizli mi pri mojom prezeraní a profile všetky obrázky...
    neviem presne, čo som urobila som veľmi málo znalá práce s PC. Prosím poraďte, čo môžem urobiť, aby sa mi všetko vrátilo do pôvodného stavu. poprosila som Richarda, no doteraz sa mi neozval a ja neviem ani viac zadávať témy ani obrázky, a nemám ani žiadnu ikonku.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    ubka Pozri príspevok
    Chcem vás poprosit o pomoc, zadala som do témy chybný obrázok, za čo sa všetkým ospravedlňujem srandičky 6635, chcela som to zmazať a podaril sa mi "husársky " kúsok...zmizli mi pri mojom prezeraní a profile všetky obrázky...
    neviem presne, čo som urobila som veľmi málo znalá práce s PC. Prosím poraďte, čo môžem urobiť, aby sa mi všetko vrátilo do pôvodného stavu. poprosila som Richarda, no doteraz sa mi neozval a ja neviem ani viac zadávať témy ani obrázky, a nemám ani žiadnu ikonku.
    Síce si úplne mimo témy, ale ja tvoje priložené obrázky vidím. SKús v nastaveniach, v časti Možnosti zobrazovania príspevkov zakliknúť zobrazovanie obrázkov.

    ubka je offline (nepripojený) ubka

    ubka
    Chobot Pozri príspevok
    Síce si úplne mimo témy, ale ja tvoje priložené obrázky vidím. SKús v nastaveniach, v časti Možnosti zobrazovania príspevkov zakliknúť zobrazovanie obrázkov.

    Uvedomujem si, že som mimo témy, ale neviem, kam to zaradiť, a ani nemôžem dať ikonku Mimo témy,
    v časti Možnosti zobrazovania príspevkov mám všetko zakliknuté a napriek tomu sa mne nezobrazujú ani ikonky, ani obrázky...ostatní obrázky vidia aj pri mojich príspevkoch
    taktiež nemôžem ďalšie obrázky pridávať, nemám možnosti k dispozícii..
    prosím poradte mi:-)
    Ďakujem.

    ubka je offline (nepripojený) ubka

    ubka
    zdenka131 Pozri príspevok
    Dobré ráno,

    príspevky sú zbalené, je potrebné správne nastaviť hranicu filtrovania príspevkov.
    Dakujem, ale to si mi Zdenka už povedala, ak by mi to išlo, nebudem vyhľadávať pomoc ďalej.
    Je mi iba ľúto, že som na viacerých miestach, vrátane Richarda poprosila o pomoc a zatiaľ sa mi jej nedostalo .-(((

    Nikto nie je dokonalý....

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    ubka Pozri príspevok
    Dakujem, ale to si mi Zdenka už povedala, ak by mi to išlo, nebudem vyhľadávať pomoc ďalej.
    Je mi iba ľúto, že som na viacerých miestach, vrátane Richarda poprosila o pomoc a zatiaľ sa mi jej nedostalo .-(((

    Nikto nie je dokonalý....
    Ale ako ti máme pomôcť, keď neviem, čo si urobila????

    Z môjho pohľadu máš všetko v poriadku, vidím všetky tvoje príspevky, všetky obrázky v tvojich príspevkoch.

    Keby si si spomenula, čo si postláčala, v ktorom menu... možno by sme na niečo prišli. Bude to len nastavením profilu.

    A čo vlastne nevidíš - len svoje obrázky, či žiadne obrázky? Vidíš vôbec svoje príspevky? Alebo presnejšie popíš, čo máš za problém.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    ubka Pozri príspevok
    Dakujem, ale to si mi Zdenka už povedala, ak by mi to išlo, nebudem vyhľadávať pomoc ďalej.
    Je mi iba ľúto, že som na viacerých miestach, vrátane Richarda poprosila o pomoc a zatiaľ sa mi jej nedostalo .-(((

    Nikto nie je dokonalý....
    terezamaria Pozri príspevok
    Skús si kliknúť dole nad Start -om na foťák.
    To jej nepomôže, po diskusii cez SS som už zistil, v čom má ubka problém. Bohužiaľ to bez pomoci administrátora nie je možné vyriešiť.

    Kedysi bolo totiž možné nastaviť zobrazovanie príspevkov podľa počtu palcov, teda že sa užívateľovi zobrazia len príspevky majúce viac ako -10, viac ako -5, viac ako 0 atď palcov. Starší členovia porady si to asi budú pamätať, nastavovalo sa to na vrchnej lište témy, alebo v Profile - nastavenia. Táto selekcia sa ale neosvedčila a časom bola zrušená.

    Ubke sa ale podarilo nemožné, nastavila si zobrazovanie príspevkov, ktoré majú viac ako 10 palcov (novší členovia si už palce nemôžu pamätať), preto nevidí skoro žiadny príspevok. Teda vidí, ale zbalený, aby ho videla, musí kliknúť na ikonku pri príspevku a potom sa jej ukáže text. Nejakým zázrakom sa jej to podarilo aktivovať, štandardným spôsobom to ale nevieme dať späť.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    terezamaria Pozri príspevok
    Dobrá odpoveď, keď sa vysvetlí, o čo ide, potom je to úplne v inom svetle. Nebola by som odpovedala, ale snaha bola
    Ja viem, ona je nová na porade, nevedela popísať svoj problém tak, aby to iní pochopili.

    ubka je offline (nepripojený) ubka

    ubka
    terezamaria Pozri príspevok
    Veď v pohode, to naozaj musí niekto kompetentný pomôcť
    Ďakujem všetkym za ochotu a pomoc, uz mám chybu odstranenú.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.