Zavrieť

Porady

Akne

Dobry den prajem, chcela by som poradit, mam 27 rokov a od puberty mam stale akne, v poslednej dobe, mam celu tvar posypanu tvrdymi cervenymi vyrazkami, predtym som mala helicobactera, ale teraz mam vysledky negativny, ale moja tvar je stale strasna.. nevie niekto poradit co s tym, dakujem
Usporiadat
Mandela12 Mandela12

Mandela12 je offline (nepripojený) Mandela12

takze ta dieta moc nepomohla lebo som ju aplikoval asi 2 tyzdne bol som dost hladny schudol som asi 6 kg trochu sa to zlepsilo ale casom som postupne zacal jest co aj dovtedy a neake rapidne zhorsenie nenastalo stale som si poctivo aplikoval zineryt skoro uz 11 tyzdnov a vyrazne zlepsenie nenastalo takze dnes som bol u koznej a predpisala my aknemycin plus takze uvidime pridam jeho reakciu casom
0 0
monica111 monica111

monica111 je offline (nepripojený) monica111

Na základe skúsenosti môžem na akné určite odporučiť čisto prírodné produkty OK Alfu a OK Gel. Je dôležité telo prečistiť hlavne zvnútra - práve na to je tá OK Alfa a potom zvonka natierať OK Gelom. OK Alfa+ pôsobí antibakteriálne, antibioticky, protizápalovo - likviduje v tele všetky zápalové a hnilobné procesy. OK gel dezinfikuje, vysušuje a krásne hojí. Môjmu synovi, ktorý je v puberte to nádherne čistí pleť. Keď sa ešte objaví na tvári zapálené akné, stačí natrieť zo dva razy gelom a je po vyrážke . ...treba jednoducho vyskúšať
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Uplne suhlasim s tym co napisala Korela vyssie.
Predtym nez zacneme pchat dukaty do vacku kozmetickym a farmaceutickym firmam, "spytajme sa vlastneho tela". Skusili sme zistit, ci nam nieco neskodi? Myslim nejaka potravina? Mojej zene sa plet vycistila, ked prestala konzumovat kravske mlieko.
0 0
Jank Vesel Jank Vesel

Jank Vesel je offline (nepripojený) Jank Vesel

Mne v boji proti akne velmi pomohol internet . Nasiel som si nejaky rady starych mam v boji proti koznym ochoreniam . Super je cesnak , citron je lepsie vyskusat tieto veci alebo detoxikacnu kuru nez sa pustime do pouzivania antibiotik a drahych liekov .
Naposledy upravil arizona : 18.06.13 at 12:13 Dôvod: vymazanie reklamy
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať