Zavrieť

Porady

HESLO NA NB

Nazdar poradaci neviem ako sa mi to stalo no zmenil som si heslo a zrazu sa nemozem dostat do systemu.Skusal som ci som nemal zapnutu Ang...klav...alebo nico ine no nejde to.

Da sa to neako vyriesit???
Usporiadat
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

sfinks Pozri príspevok
Nuz mas pravdu ... moze existovat niekto taky ze si to nenastavi .. a nevie mco mate za instalacku ..lebo ja ked istalujem odomna pytalo vzdy administratorske heslo ... a ma to natolko otravovalo ze som si musel cd upravit aby neotravovalo blbostami uz len vlozim cd pridem za hodinu a system krasne nainstalovany nastaveny so vsetkymi ovladacami co k tomu patria ... este musim vymiesliet neico aby mi to aj s office a zakladnymi programami instalovalo
načo vymýšľať vymyslené...
http://autoinstall.craftcom.net/inde...r/introduction

niekedy mám pocit že cítiš povinnosť sa vyjadriť aj k veciam, kde nemáš čo povedať...
1 0
kovajo kovajo

kovajo je offline (nepripojený) kovajo

Dobre rano poradaci,
vcera som to pred polnocou vzdal,no dufam ze to dnes vecer s vasou pomocou zvladnem.
1 ~ Takze do biosu som sa dostal no nikde som nenasiel spustenie CD
alebo DVD,kde sa to prosimvas nachadza ???
2 ~ Dostal som sa po neustalom mackani F 8-smisky aj do SAFET MODU no Anglicky neovladam a z videa v prispevku c:9 nieje dobre vidiet co sa ma stlacit hned po tom ako oznacim SAFET MODE.
Dik za odpovede vecer pokracujem.
Naposledy upravil kovajo : 05.05.10 at 05:56
0 0
jojom jojom

jojom je offline (nepripojený) jojom

kovajo Pozri príspevok
Dobre rano poradaci,
vcera som to pred polnocou vzdal,no dufam ze to dnes vecer s vasou pomocou zvladnem.
1 ~ Takze do biosu som sa dostal no nikde som nenasiel spustenie CD
alebo DVD,kde sa to prosimvas nachadza ???
Ono sa to nevolá spustenie cd ale BOOT CD.
prečítaj si tu: http://translate.google.sk/translate...rder-xp-vista/
hádam Ti pomôže k tejto časti. Je to síce preklad z english ale pre teba lepšie ako english.
Nastavíš First Boot Device [CDROM].
0 0
zamestnankyna zamestnankyna

zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

Po F8 vyber možnosť Enable VGA mode, ak máš k dispozícii.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať