Zavrieť

Porady

KDE ZOZENIEM NAHRADNE KOLESA NA KOCIK?

Dobry den,

vedel by mi niekto poradit, kde dostanem kupit nahradne kolesa na kocik Bertoni Foxy? Kolieska uz raz boli menene vyrobcom, avsak problem nadalej pokacuje. Ide to tento kocik http://www.bertoni-sk.sk/index.php?art=319

Prip. dajte typ, kde dostat nahradn ekolesa na rozne druhy kocikov (mozno budu vhodne aj kolieska na inu znacku).

Dakujem Vam!
Naposledy upravil dau : 10.05.10 at 10:42 Dôvod: xy
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    dau Pozri príspevok
    Dobry den,

    vedel by mi niekto poradit, kde dostanem kupit nahradne kolesa na kocik Bertoni Foxy? Kolieska uz raz boli menene vyrobcom, avsak problem nadalej pokacuje. Ide to tento kocik http://www.bertoni-sk.sk/index.php?art=319

    Prip. dajte typ, kde dostat nahradn ekolesa na rozne druhy kocikov (mozno budu vhodne aj kolieska na inu znacku).

    Dakujem Vam!
    Neexistuje univerzálna opravovňa. Každá značka má svoju opravovňu. My napr. máme všetky kočíki Peg Perego a viem, kde je servis a predaj náhradných dielov na túto značku, už som neraz kupoval náhradné veci.

    Treba sa spýtať predajcu, či tá značka má vôbec servis na Slovensku, alebo treba hľadať na internete.
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    battole Dobry den, potrebovala by som kolieska (plást) prave na Peg perego classico. Pisali ste, ze ponukate prave tuto znacku. Som z Kosic a vase udaje su uz 4 roky stare, tak neviem, ci ta firma, o ktorej pisete, este funguje.
    Dakujem
    Chobot Tak si zavolaj na doleuvedené číslo a uvidíš.
    battole Ahoj, tak cislo neexistuje, ale zohnala som v Kosiciach servis, kde mi to vymenili a dali nove do 20 minut. dam tu aj cislo: 0944418533 , aby si mal aktualne informacie. Dakujem
    Viktória Parnahaj Ahoj, našli ste nejaku opravovnu kočíkov v Ke?pretoze aj ja zhanam, toto cislo je na to? dakujem
    battole Ano.opravuju tam bicykle.takze s konstrukciou a kolesami pomozu.
    Viktória Parnahaj a neviete, brdu by opravili?
    Chobot Myslím, že najrozumnejšie bude, ak tam zavoláš a spýtaš sa ich priamo.
    battole urcite opravia. Su sikovní :-)
    Viktória Parnahaj dakujem pekne
      zbaliť

    dau je offline (nepripojený) dau

    dau
    A mohli by ste mi prosim dat kontakt na tuto opravovnu, infromovala by som sa tam, ci nejaky typ koliesok nesedi na ten nas kocik. U nasho predajcu nema vyznam sa pytat, pretoze kolieska mi uz raz vymenili a problem stale pokracuje...takze by som chcela nejake kvalitnejsie.Dakujem.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    dau Pozri príspevok
    A mohli by ste mi prosim dat kontakt na tuto opravovnu, infromovala by som sa tam, ci nejaky typ koliesok nesedi na ten nas kocik. U nasho predajcu nema vyznam sa pytat, pretoze kolieska mi uz raz vymenili a problem stale pokracuje...takze by som chcela nejake kvalitnejsie.Dakujem.
    Nemám pri sebe presne názov firmy, ale je to dovozca aj značky Peg Perego. Sídlo majú v areáli Istrochemu, Nobelova 34, Bratislava (vchod len z Vajnorskej ulice), tel. číslo je tuším 02/44637141, musím to doma overiť na vizitke firmy. Ale ak si zavoláš do Auparku, predajne kočíkov Peg Perego, povedia ti presne kontakt.

    bupi je offline (nepripojený) bupi

    bupi
    Ak mas stale tu istu zavadu a kociar je v zaruke, treba ho znovu reklamovat a mozu Ti vratit peniaze, potom mozes uvazovat o kvalitejsej znacke.

    dau je offline (nepripojený) dau

    dau
    Dakujem! Prosim este niekho, ak ma typ na predajnu nahradnych dielov na kociky (kolies), sem s nim! Dakujem vopred.

    bupi je offline (nepripojený) bupi

    bupi
    Pokial viem, taka specializovana predajna neexistuje. Kazdy vyrobca sam predava nahradne diely podla popisneho katalogu jednotliveho kociara./Kazda suciastka kociara ma svoje cislo./ Nahradne diely su casto drahsie ako polovica kociara, zvlast taka velka suciastka ako potahy, kolesa, pokial sa nepredavaju zvlast ako volitelhy doplnok..../ Obrat sa priamo na vyrobcu, aj mailom, alebo kup lacny pouzity kociar na inzerat a z toho si kolesa vymen.

    dau je offline (nepripojený) dau

    dau
    To by bolo tiez, riesenie (s tym lacnejsim kocikom na inzerat), len musim dopredu vediet, ake kolesa na neho pasuju...A to neviem, ako zistim...

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    pivko Pozri príspevok
    Kde kúpim kolesá na Peg Perego Pliko P3?
    Prečítaj si môj príspevok č. 4.

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Chobot Pozri príspevok
    Prečítaj si môj príspevok č. 4.
    Chobot ,len že ja som z KE , neexistuje nejaký pneuservisna kočíky v KE?

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    Na kočik možeš dopasovať HOCIJAKE kolieska, len myslim,že tam bude treba upraviť osky.

    Kolieska predávajú v Hornbachu v Baumaxe alebo v hociktorom železiarstve.

    Inak ak odišli kolieska na kočíku, tuším sa vydreli alebo praskli tak je to pekný brak!

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    pivko Pozri príspevok
    Chobot ,len že ja som z KE , neexistuje nejaký pneuservisna kočíky v KE?
    No ale to si nenapísal, že si z KE! Aj tak, ja by som na tvojom mieste zavolal do tej firmy, najskôr oni budú vedieť, či náhodou nedodávajú aj do KE nejaké veci.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.