Zavrieť

Porady

nepravidelne mrznutie pocitaca

Ahoj vsetci !
Kupil som si pocitac : Main board : Gigabyte GA-MA770-UD3, Ram Kingston 2GB, Procesor AMD Phenom 9550/Quadro 2.2GHz/, HDD samsung HD502HI, Gafika Geforce 9800GTX+, zdroj Forton 500W.
Problem je v tom ze od nova mi znenazdajky mrzne. Ale nieje to pravidelne a s pravidla vtedy ked neni pod nejakou extra zatazou. napriklad pri surfovani na nete zamrzne, ale ked na nom hram crisys alebo COD5 alebo inu graficky narocnu hru aj 5 hodin tak nema ani v pate zmrznut. I ked aj to sa uz stalo. Skusal som formatovat disk a nanovo instalovat Win XP SP3, no nepomohlo, stiahol som aj novy bios a flashol ho no ani to nemalo efekt, skusil som win 7 64bit ale aj v tom mi to zmrzlo. A niekedy to zmrzne este pred nacitanim biosu , proste mi ani nerozsvieti monitor , alebo mi len ukaze tu uvodnu stranku kvazi reklamu na maticnu dosku.
Chcel by som vediet kde moze byt pripadna hardwarova chyba, Ci je to Maticna,grafika , ramka, diska alebo neni maticna kompatibilna s grafikou. Lebo co som ja cital na strankach vyrobcu tak spomina iba ATI support ale nevylucuje geforce. Za rady dakujem.
Usporiadat
pe306 pe306

pe306 je offline (nepripojený) pe306

Tak moznost microcode update som v bioce nenasiel, ale musim povedat ze odkedy som stiahol tie ovladace co si poradil a nainstaloval ich tak mi komp nezmrzol este. Dokonca som dva krat spostil OCCT test a vsetko v pohodicke. Takze asi dokupim este jednu ramku a presedlam na win 7. XPcko mam len koli hram.Takze by som chcel podakovat za pomoc a dufam ze je problem vyrieseny. Ak to bbude blbnut tak asi kupim nejaku ATI grafiku a tu geforce predam. Aspon bude nizsia spotreba
Naposledy upravil pe306 : 16.05.10 at 12:01
0 0
ZoranICS ZoranICS

ZoranICS je offline (nepripojený) ZoranICS

GTX+ je vyborna karta s relativne dobrym pomerom spotreba/vykon, cize nemusis menit!

Pod Win7 by ti mali vsetky novsie hry bezat bez akehokolvek problemu, no ak by si narazil na taku ktora by nesla, tak stale mozes poriesit dual boot XP/Win7, no nezabudni, ze ako prve musis nainstalovat XP a az tak 7ku lebo ak to spravis opacne tak ti 7ka nepobezi .

Ak by este nieco bolo tak kludne napis!
0 0
pe306 pe306

pe306 je offline (nepripojený) pe306

Dual boot uz mam . Delil som disk na tri casti lebo som chcel skusit Ubuntu lebo som bol zvedavy ale nejak sa mi nepodarilo to nahodit ale to neni podstatne. Takze teraz mam aj XP prof aj Win7 prof.64bit. Inak komp bezi bez problemu uz 11hodin takze to boli asi fakt tie ovladace na maticnu dosku.
Tak Ti velmi pekne dakujem a tie linky si niekam ulozim ak by som v buducnosti formatoval pripadne napalim ovladace . Este raz vrela vdaka.
0 0
ZoranICS ZoranICS

ZoranICS je offline (nepripojený) ZoranICS

Naozaj nie je zac!
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať