Zavrieť

Porady

kvalita ci cena ??? za tehlu

zdravim,
mam ponuky na 380 tehly heluz, porotherm profi, termobrik, leier, bakony(hu). kupit racsej kvalitnu s vyssim tep.odporom ci lacnejsiu s nizsim. rozdiel v cene je 1.000 € . tie drahsie u s maltou/lepidlom. na obidve verzie pojde este 12 cm EPS prip.VATA.

co by ste poradili ????

heeeelp
Usporiadat
Brčo Brčo

Brčo je offline (nepripojený) Brčo

Este som nestaval ale co som precital zopar knih,tak prave na tej parozabrane sa moze kondenzovat voda a poskodit slamu.Preto sa odporucaju hlinene alebo vapenne omietky,ktore su dokonale paropriepustne a dokazu samoregulovat prechod vlhkosti. V USA sa davaju aj cementove omietky,len je otazne,co to bude robit za 20-30 rokov,kedze cement je paronepriepustny,praska ,atd....
Ale to sme uz asi
0 0
Ferdosondo Ferdosondo

Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

Aká bola otázka???? Chcelo by to moderátora. Potom sa stáva, že sa začne pri miešaní betónu a skončí sa pri lete do vesmíru. Medzitým sa použije aj niekoľko hrubších výrazov. Neviem kto je admin, ale bolo by tu trochu poupratovať. Preto sa ani nedivím, že ak chce niekto odpoveď na konkrétnu otázku, tak sa musí prelúskať kopou odpovedí úplne od veci.
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

parozabrana oddeluje vlhkost od slamy. odpor vlhkosti ma smerom k exterieru klesat. vlhkost sa premiestnuje so zmenami tlaku, v zime bude kondenzacna zona v slame ci chces ci nie a nejaka omietka ti nepomoze. Pisem len to co som pobral za posledny rok, mozno nemam pravdu.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať