Zavrieť

Porady

odpracované roky

Dobrý deň, stále mi nie je dostatočne jasná odpoveď na túto otázku : keď prijmeme učiteľa od 01.09.2010 ktorý už má odprac. 20 rokov praxe na zápočtom liste k 30.04.2010 v školstve. Napíšem mu na platové zaradenie k 31.12.2009 skutočnosť, teda odpočítam mu tie 4 mesiace a zaradím ho do tabuľky odprac. 19 rokov. Je to takto správne?
Ďakujem za odpoveď!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    silviad Pozri príspevok
    Dobrý deň, stále mi nie je dostatočne jasná odpoveď na túto otázku : keď prijmeme učiteľa od 01.09.2010 ktorý už má odprac. 20 rokov praxe na zápočtom liste k 30.04.2010 v školstve. Napíšem mu na platové zaradenie k 31.12.2009 skutočnosť, teda odpočítam mu tie 4 mesiace a zaradím ho do tabuľky odprac. 19 rokov. Je to takto správne?
    Ďakujem za odpoveď!
    Ano a potom pri novej úprave od 1.1.2011 mu ti 4 mesiace + mesiace ktoré odpracoval u Vás vrátiš, zamestnanec nič nestratí, pretože ak nastupoval od iného zamestnanca tak aj tam mal plat stanovený so zápočtom rokov k 31.12.2009, čiže 19 celých rokov.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.