Zavrieť

Porady

Žeriav nízka nosnosť+dlhé rameno-Košice-súrne

pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Potrebujem uložiť stropné vaznice na r.dom,ale nakoľko má jedna cca 400kg tak na to potrebujem žeriav.Prístup k stavbe len z komunikácie tak že čo najdlhšie rameno. súrne!
Usporiadat
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
pavol54 Pozri príspevok
Za 50€ by som na autožeriave ani kľúčikmi neotočil, ja beriem stojné na aviu 10€ na celú hodinu, a len ukazujem C10 kam čo majú položiť, teda by som sa divil ak žeriavnik, čo nie je len taký vodič pobehaj, sa uspokojil hodinovou mzdou menšou ako 4€ + odvody a viazač minimálne 2€ + odvody, k tomu cena práce stroja, ktorý nestojí pár € plus zodpovednosť,
Tak Paľko moj by si sa čudoval , rano prišiel obrovitánsky žeriav Felbermayer a za 45 min aj so zapatkovanim to povykladal a stálo to 56 EUR!!! Tak že kočíruj AVIU
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pivko Pozri príspevok
Tak Paľko moj by si sa čudoval , rano prišiel obrovitánsky žeriav Felbermayer a za 45 min aj so zapatkovanim to povykladal a stálo to 56 EUR!!! Tak že kočíruj AVIU
To je podľa mojej matematiky 75€/hod čo je asi viac ako 50€/hod.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Každý má svoju cenu práce je to jedno či je to vodič pestovateľ doktor alebo účtovník, ja síce neviem čo je tvojou náplňou pri zhromažďovaní majetku ale určite si zrátaš či sa ti to oplatí alebo nie, ak by si mal prerobiť tak to robiť nebudeš.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
pavol54 Pozri príspevok
To je podľa mojej matematiky 75€/hod čo je asi viac ako 50€/hod.
Lenže ten žeriav musel odniekal na stavbu prísť ,zapatkovať atd.
A končíme túto debatu , vaznice hore , krokvy nabite, zajtra klieštiny+ latovanie, streda Bramac
0 0
vecernicek vecernicek

vecernicek je offline (nepripojený) vecernicek

Pivko, dáš kontakt na ten autožeriav?
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
http://www.felbermayr.sk/kosice
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať