Zavrieť

Porady

z 2003 na 2007

Ahojte, používam office 2003, mám kúpené inštalčné CD pre študent. a domácn. 2007. Môžem to nainštalovať sama tak že vložím CD atď...podľa pokynov, či má to urobiť nejaký odborník? Ja by som chcela, aby mi tam ostal aj Excel 2003 - je to možné? Ďakujem.
Usporiadat
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
Za chvíľu tu bude Office 2011 a bude používať formát *.xlsy, *.ppty, a *.docy. A budete si musieť kúpiť nový Office...
Taká je politika Microsoftu...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
PotPalo Pozri príspevok
Za chvíľu tu bude Office 2011 a bude používať formát *.xlsy, *.ppty, a *.docy. A budete si musieť kúpiť nový Office...
Taká je politika Microsoftu...
A to je aj v nejakom zákone?
Podľa ústavy ma nikto nemôže nútiť k niečomu čo mi neukladá zákon.
0 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
Keď ti začnú chodiť od známych a aj z firiem dokumenty vo formáte Office 2011 a nepôjdu otvoriť v staršom Office ani s nainštalovanou podporou, tak asi... Keby to bolo spätne kompatibilné, veľa ľudí by používalo dodnes Office 97 a boli by spokojný. Lenže keď im príde dačo, čo neotvoria, a pritom je to PPS, XLS, alebo DOC, akurát novšej verzie, tak už im neostáva, len uvažovať o novšom Office. A tak Microsoft zarába miliardy.

Väčšina ľudí v Office 2007 používa len tie funkcie, ktoré všetky sú už v Office 97.

S tým Office 2011 ma neberte vážne, to mal byť vtip (ale ktovie, možno to tak aj bude).
0 0
maciak maciak

maciak je offline (nepripojený) maciak

Existuje program, ktorý ti spraví v 2007 klasické menu, ak ti ide o to.
Classic Menu for Office 2007
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
maciak Pozri príspevok
Existuje program, ktorý ti spraví v 2007 klasické menu, ak ti ide o to.
Classic Menu for Office 2007
To by išlo. Ale potom asi ťažko budem niekomu, kto má iba nový excel 2007 vysvetľovať postup, ako má niečo urobiť. Myslím na diaľku(telefón, mail a pod).
Potreboval by som aby to išlo jednoducho prepínať(podľa možnosti na jedno kliknutie)
0 0
maciak maciak

maciak je offline (nepripojený) maciak

marjankaj Pozri príspevok
To by išlo. Ale potom asi ťažko budem niekomu, kto má iba nový excel 2007 vysvetľovať postup, ako má niečo urobiť. Myslím na diaľku(telefón, mail a pod).
Potreboval by som aby to išlo jednoducho prepínať(podľa možnosti na jedno kliknutie)
Ale nie, nie, ak si nainštaluješ Classic Menu for Office 2007,
tak ti tam ostane povodne menu 2007, ale pribudne ti nová záložka Menus. Keď si klikneš na ňu - ajhľa, klasické menu ako v 97 - 2003.
Prikladám obrázky pre zorientovanie :-)
menu MS Office 97 - 2003.jpg  
menu MS Office 2007.jpg  
1/1
1 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

Až na to, že nie je zadarmo. A cenu sa mi nepodarilo zistiť. Vie ju niekto? Ďakujem.
0 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

Vďaka. Za tú cenu mi to nestojí.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

PotPalo Pozri príspevok
Keď ti začnú chodiť od známych a aj z firiem dokumenty vo formáte Office 2011 a nepôjdu otvoriť v staršom Office ani s nainštalovanou podporou, tak asi... Keby to bolo spätne kompatibilné, veľa ľudí by používalo dodnes Office 97 a boli by spokojný. Lenže keď im príde dačo, čo neotvoria, a pritom je to PPS, XLS, alebo DOC, akurát novšej verzie, tak už im neostáva, len uvažovať o novšom Office. A tak Microsoft zarába miliardy.

Väčšina ľudí v Office 2007 používa len tie funkcie, ktoré všetky sú už v Office 97.

S tým Office 2011 ma neberte vážne, to mal byť vtip (ale ktovie, možno to tak aj bude).
Tak si nainštaluj Open Office 3.2 http://www.openoffice.org podporované Sun Microsystems a otvoríš všetko z Office 97, 03, 07 aj 2010 :-))
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
srska Pozri príspevok
Tak si nainštaluj Open Office 3.2 http://www.openoffice.org podporované Sun Microsystems a otvoríš všetko z Office 97, 03, 07 aj 2010 :-))
A ako riešiš makrá???
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Pliiiiiiis, presli sme v praci povinne z 2003 na 2007 a neviem najst v exceli Control Toolbox. Potrebujem pridat checkbox... doma som si pripravila nejake veci cez Visual Studio, ktore mi xls 2003 automaticky otvara, a tu v 2007 sa neviem vysomarit...
v 2003 to bolo VIEW - TOOLBARS - CONTROL TOOLBOX...

Dakujem.
0 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

V slovenskom to je "Vývojár"
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

sthruska Pozri príspevok
V slovenskom to je "Vývojár"
kde v menu? mam to po anglicky a "developer" tam neni

chcela som aj cez help dat najst control toolbox alebo checkbox, ale nic nenajde. 2003-jka najde...
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Uz vidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, boze v 2007-cke je defaultne "zakazany" Developer tab. Omg
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať