Zavrieť

Porady

Dovoz novych svadobnych siat a doplnkov

Chcem zacat dovazat nove svadobne saty a doplnky. Mal by niekto o tento tovar zaujem? Napr. svadobne saty, spodnicky, zavoje, rukavicky a pod.Ozvite sa.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ja si myslím, že zadávateľka si asi z nás robí dobrý deň
    Alebo ako si to máme vysvetliť ?
    Naposledy upravil arizona : 03.10.10 at 05:58

    jacekova je offline (nepripojený) jacekova

    účtovník telom i dušou jacekova
    šiat je nekonečne veľa.... či už nových alebo jedenkrát oblečených. nezdá sa mi to perspektívne....

    už len na www.mojasvadba.sk ich je kooopec
    alebo na www.mimibazar.sk som našla kočku, ktorá dáva šiť nevestám šaty na mieru a za neskutočne dobré ceny

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    dcéra sa vydáva, pochodili sme celé Slovensko, ale všetko boli dohody z internetu. Ja mám pocit, že je tých salonov, dovozcov strašne veľa. fakt ale je, že svadby tu budu vždy.

    jacekova je offline (nepripojený) jacekova

    účtovník telom i dušou jacekova
    arizona Pozri príspevok
    Ja si myslím, že zadávateľka si asi z nás robí dobrý deň
    Alebo ako si to máme vysvetliť ?
    Arizona...ty si ako agent FBI


    tak toto je už vážna sila
    fakt si každý myslí, že môže zadať hocijakú otázku na poradu?

    "veď čo, tí "závisláci-poraďaci" mi vyriešia aj to, aký toaletný papier mám použiť "

    predrag je offline (nepripojený) predrag

    predrag
    a co s tym inzeratom chces povedat?ved mozno predala ten salon a chce sama dovazat saty tak sa pyta. nechapem aky s tym mate problem?

    ivonka400 je offline (nepripojený) ivonka400

    Pracuj, ako keby si nepotreboval peniaze. Miluj, ako keby si nikdy nebol zranený. A tancuj, ako keby sa nikto nepozeral. ...viac ivonka400
    ahoj prosim ta napis mi na email ci budes saty predavat aj pre salony, foto a ceny mam zaujem ivonka400@gmail.com dakujem

    anami je offline (nepripojený) anami

    anami
    Mala by som aj ja záujem, pošli mi ceny
    Potrebovala by som vedieť, že aké sú platobné podmienky,(nakoľko nemám dostatok financie, je možný splátkový kalendár???).

    DodoSTI je offline (nepripojený) DodoSTI

    DodoSTI
    Zdravím,
    nechcel som otvárať novú tému, keď podobná tu už existuje.

    Naskytla sa mi príležitosť dovozu svadobných, spoločenských, koktailových a iných šiat, doplnkov a kompletného príslušenstva pre svadby.

    Chcel by som sa spýtať, v akej cenovej hladine sa pohybujú nákupné ceny týchto (hlavne svadobných) šiat. Viem, že takáto informácia sa neposkytuje iba tak a tak v prípade, že nákupné ceny nechcete zverejňovať, chcel by som Vás požiadať o PM. Vhod by mi padli aj informácie o cenách za prenájom, resp. predaj priemerných (uvedomujem si, že na trhu sú lacné aj drahšie modely) svadobných šiat.

    Veľmi by ste mi pomohli, ďakujem za Vaše odpovede

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.