Zavrieť

Porady

Plastové okná firma - RI-OKNA

Dobrý deň.

Potrebujem poradiť ohľadom firmy RI-OKNA v Košiciach, či s ňou má niekto skúsenosť.
Z minulých skúseností viem, že kvalitné okno (profil, kovanie) ešte nemusí zaručiť kvalitný výsledok - bohužiaľ mám zlú skúsenosť s istou nemenovanou firmou - kde to doslova odflákli murári zrejme, pretože okná sú dobré - REHAU, no celkovo okná zle dosadajú, ťažko sa zavierajú a po roku užívania už nefunguje mikrovetranie. Tu to idem skúsiť reklamáciou, no v budúcnosti by som sa tomu chcela vyhnúť a práve preto hľadám inú firmu.
Takže by som potrebovala poradiť práve ohľadom RI-OKNa. Ďakujem
Naposledy upravil janka8 : 17.05.10 at 16:49 Dôvod: nekompletné informácie
Usporiadat
najag najag

najag je offline (nepripojený) najag

Ja mam velmi dobru skusenost s firmou RI-okna priamo z Bzenca, kde firma sidli, pretoze mi robili okna v byte v UH. Co sa tyka materialu okien, ide o profil Salamander, ktory je vnutorne vypeneny, pouzil som troj-sklo a mechanizmus Maco.S pracou som bol maximalne spokojny, pretoze montaznici -pracovnici RI-okna, prekonali aj vsetky moje predstavy o kvalite prace a tempe prace, ktore su u mna velmi vysoke a mam aj vela skusenosti s montazou plastovych okien. Pozadoval som mokre murarske zapravenie s polystyrenom a musim povedat, ze som bol odvedenou pracou velmi prekvapeny a maximalne spokojny, pretoze boli splnene vsetky moje poziadavky. Mal som pocit, ze v byte boli roboti, naprogramovani na najvyssi vykon v najvyssej kvalite a vsetci sme pozerali na ich pracu v nemom uzase.Prisli, urobili a odisli.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
janka8 janka8

janka8 je offline (nepripojený) janka8

Ja som z Košíc, tak dúfam, že ak sa pre túto firmu rozhodnem, že budem spokojná. Tiež sa mi pozdávali Salamander 3sklo, a profil Maco, ale ako som už písala, ani tieto kvality nemusia zaručiť kvalitný výsledok-a to, keď mi to odfláknu murári. Načo je dobré mokré murárske zapravenie s polystyrénom? V tom sa nevyznám
0 0
najag najag

najag je offline (nepripojený) najag

Plastove okno by malo byt mensie ako povodne, ak sa pocita so zateplenim obvodoveho mura. Z dovodu, aby sa dala aj vonkajsia spaleta zateplit aspon 3 cm hrubym polystyrenom, ktory inak by, ak by okna neboli mensie, uz prekryval aj skla, lebo ram okna zo spalety vycnieva asi 1,5 - 2 cm a to je velmi malo. Ak je teda plastove okno mensie, tak aj medzi oknom a vnutornou spaletou na kazdej strane, vznikne vacsia medzera - asi 5 cm. Tu su teda dve moznosti, ze tato medzera sa vyplni maltou a hotovo, alebo sa tento priestor vyplni 5 cm hrubym polystyrenom, zasietkuje sa, daju sa rohove listy a maltovy poter. Tym sa odstrani tepelny most medzi oknom a spaletou a toto riesenie je naozaj bomba a robi ho zatial iba RI - OKNA, priplacal som sice navyse 2500,-Kc, ale nelutujem vobec, pretoze je to super riesenie.
0 0
Erika686 Erika686

Erika686 je offline (nepripojený) Erika686

Presne take okna mame doma, cakaju na zalozenie do noveho domu.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Mam ponuku na tie RI okna profil salamnder,kovanie Maco + trojsklo a je o 300 EUR vyššia ako Rehau Geneo ,kovanie GU + trojsklo. Ktoré z týchto okien vybrať???
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Neni o čom.Rehau Geneo.
1 0
Erika686 Erika686

Erika686 je offline (nepripojený) Erika686

pivko Pozri príspevok
Mam ponuku na tie RI okna profil salamnder,kovanie Maco + trojsklo a je o 300 EUR vyššia ako Rehau Geneo ,kovanie GU + trojsklo. Ktoré z týchto okien vybrať???
Priznam sa, neviem kolko stoja tie Rehau , ale nam na RI dali 48% zlavu . A brali sme od nich aj vchodove dvere...
0 0
koporcova koporcova

koporcova je offline (nepripojený) koporcova

Dobry den, viete mi prosim doporucit firmu ktora ma kvalitne plastove okna v Banskej Bystrici. Dakujem.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Včera som sa dozvedel že na ten super profil Geneo montuje Fenestra to otrasne kovanie ROTO. Uvažujem preto nad inou ponukou a to profil Deceunic PRESTIGE 76mm 3 tesnenia+dvojsklo + kovanie MACO + SK žalúzie a rozdiel v cene je že Deceunic je lacnnejši o 1.500 EUR
RI okna salamander/počul som že može byť aj z Polska/ + 3sklo+Maco+ Poľske žaluzie rozdiel 1.300 EUR.
U mńa teraz vyhráva DECEUNIC.
Naposledy upravil pivko : 11.06.10 at 05:53
0 0
najag najag

najag je offline (nepripojený) najag

Pivko, co si este pocul ? Z pocutia su tie zarucene informacie......
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

vraj sú lepšie eurookna ako plastové,tak neviem či je to pravda
0 0
najag najag

najag je offline (nepripojený) najag

trisestri Pozri príspevok
vraj sú lepšie eurookna ako plastové,tak neviem či je to pravda
Treba si vzajomne porovnat ich vyhody a nevyhody a potom zhodnotit vysledok. Kvalitne eurookno, vyrobene z kvalitneho dreva, stoji pekne peniaze. Ale aj pravidelna udrzba, ktore plastove okno nepozna.
0 0
culterone culterone

culterone je offline (nepripojený) culterone

kto mi poradi kde kupim kvalitne plast. okna.Su okna Salamander
take kvalitne ako som pocula,kde ich zozeniem
v Zilinskom kraji ?
Dakujem.
0 0
viktorviktor viktorviktor

viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

každý vidí v kvalite niečo iné, videl som v TV celý postup výroby okien, všetko záleží od prístupu pracovníkov, či je pondelok alebo piatok, garáž, alebo veľkovýroba, zájdi do firmy nech ti povedia kde montovali, nemali by mať problém ak sú dobrí, popýtaj sa a hotovo, napr v Žiline nájdeš Salamandre aj tu http://plastove-okna.slovaktual.sk/mesto/zilina
0 0
najag najag

najag je offline (nepripojený) najag

[QUOTE=culterone;1427666]kto mi poradi kde kupim kvalitne plast. okna.Su okna Salamander take kvalitne ako som pocula,kde ich zozeniem v Zilinskom kraji ?QUOTE]

Staci si dat do vyhladavaca plastove okna, zuzit to na zilinsky kraj a potom lustrovat firmy, ake pouzivaju produkty a ake su ich referencie..... a inak Ri -okna montuju profil salamander, ktory je vnutorne vyplneny penou....a montuju ich napr:
SATJA s.r.o., ul. P. O. Hviezdoslava 68, 013 03 Varín

Jozef Rampášek Telefón: 041 569 22 07 Fax: 041 569 22 07

Mobilný telefón: 0903 723 245 E-mail:
zilina@ri-okna.com

Martin Richter - RIPLAST, Ul. Za plavárňou č. 3937/1, Žilina


Telefón: 041 - 500 71 67 Fax: 041 - 500 71 67 Mobilný telefón: 0905 221 100 (p. Martin Richter) E-mail: riplast.za@gmail.com
0 0
culterone culterone

culterone je offline (nepripojený) culterone

Kto ma skusenost s firmou Profesional okna Salamander so sidlom
v Kysuckom Novom Meste,prosim napiste svoje poznatky.
vsetkym dakujem
0 0
Alena_ke Alena_ke

Alena_ke je offline (nepripojený) Alena_ke

najag Pozri príspevok
Plastove okno by malo byt mensie ako povodne, ak sa pocita so zateplenim obvodoveho mura. Z dovodu, aby sa dala aj vonkajsia spaleta zateplit aspon 3 cm hrubym polystyrenom, ktory inak by, ak by okna neboli mensie, uz prekryval aj skla, lebo ram okna zo spalety vycnieva asi 1,5 - 2 cm a to je velmi malo. Ak je teda plastove okno mensie, tak aj medzi oknom a vnutornou spaletou na kazdej strane, vznikne vacsia medzera - asi 5 cm. Tu su teda dve moznosti, ze tato medzera sa vyplni maltou a hotovo, alebo sa tento priestor vyplni 5 cm hrubym polystyrenom, zasietkuje sa, daju sa rohove listy a maltovy poter. Tym sa odstrani tepelny most medzi oknom a spaletou a toto riesenie je naozaj bomba a robi ho zatial iba RI - OKNA, priplacal som sice navyse 2500,-Kc, ale nelutujem vobec, pretoze je to super riesenie.
Prosím, môžeš upresniť, za koľko okien bol ten doplatok 2500,- Kc? Vďaka
0 0
Alena_ke Alena_ke

Alena_ke je offline (nepripojený) Alena_ke

Erika686 Pozri príspevok
Priznam sa, neviem kolko stoja tie Rehau , ale nam na RI dali 48% zlavu . A brali sme od nich aj vchodove dvere...
Erika, pošli mi, prosím, súkromnú správu odkiaľ si. My totiž máme tiež rozpracovanú ponuku od RI, ale zaujala nás tá 48% zľava pri obj. dverí - nevieš, či to platí celoplošne pre RI, alebo iba v tvojom regióne?
Srdečná vďaka
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Alena_ke Pozri príspevok
Erika, pošli mi, prosím, súkromnú správu odkiaľ si. My totiž máme tiež rozpracovanú ponuku od RI, ale zaujala nás tá 48% zľava pri obj. dverí - nevieš, či to platí celoplošne pre RI, alebo iba v tvojom regióne?
Srdečná vďaka
Alena ja som z KE a tiež som uvažoval nad RI oknami, jednoznačne však u mňa vyhrali cenovo aj kvalitatívne /kvalita zhruba to isté možno aj lepšie/ okná INCON. Rozdiel v cene 1.700 EUR !!!
Okno Luxury 6 komorové, 3 tesnenia, L176 rám, Z184/6 krídlo otv.dnu, T276 priečnik, SFZ176 štulp
zlatý dub obojstranný
trojsklo 4-15-4-15-4, U=0.6, hliník

A ja som obchodník tak že o tých zľavách 48% 60% viem svoje./ nadsadíš cenníkovu cenu aby si potom mohol akože spúšťať/Tipický príklad ti uvediem terajšie výpredaje v TESCU 50%. Za normálnu cenu by tie ich handry nikto nekupil. Vyložia tovar ,nahodia kozmické ceny a o 2mesiace urobia akože výpredaj. A čuduj sa svete ľudia tie handry kupujú.
Naposledy upravil pivko : 27.06.10 at 06:16
0 0
Wlady Wlady

Wlady je offline (nepripojený) Wlady

[QUOTE=pivko;1439557]Alena ja som z KE a tiež som uvažoval nad RI oknami, jednoznačne však u mňa vyhrali cenovo aj kvalitatívne /kvalita zhruba to isté možno aj lepšie/ okná INCON. Rozdiel v cene 1.700 EUR !!!
Okno Luxury 6 komorové, 3 tesnenia, L176 rám, Z184/6 krídlo otv.dnu, T276 priečnik, SFZ176 štulp
zlatý dub obojstranný
trojsklo 4-15-4-15-4, U=0.6, hliník


Okenny profil Deceunic PRESTIGE od Inconu je uzky na trojsko, pozri sa na zasklievaciu listu, je uzucka, nemas ani priestor na montaz zaluzie.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať