Zavrieť

Porady

prerobenie bytového jadra

Zdravím "poraďákov",

vie mi prosím niekto poradiť nejakú serióznu firmu/partiu/jednotlivca z Liptova, ktorá by dokázala za rozumnú cenu prerobiť bytové jadro? Jedná sa o kúpeľňu v paneláku o rozmere 2,4 x 1,6 m v Liptovskom Hrádku.


Ďakujem veľmi pekne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    janosk je offline (nepripojený) janosk

    janosk
    Pracujem v tejto oblasti už dosť dlho. Mal by som o to zaujem ak ešte sa vam nikto neozval. Mam sice aj ine zakazky ale nemal by to byť problem. Moje č.t
    0907478977

    robb je offline (nepripojený) robb

    robb
    Dobrý deň,

    Môžem odporučiť živnostníka s partiou, ktorý mne rekonštruoval celý byt. Vysoká spokojnosť s kvalitou práce a s priaznivou cenou. Nedávno sme sa stretli a viem že súrne hľadá prácu.
    Kontakt:
    Peter Bugár :
    0949 292 114


    PS: už som reagoval na niektoré dopyty v tejto téme a viem, že mi nedovolí vložiť adresu jeho web stránky priamo sem, preto ak dovolíte, pošlem Vám ju súkromnou správou.

    akrod je offline (nepripojený) akrod

    som živnostník už 7rok na trhu. ...viac akrod
    Zdravým Vás,sú veľa živnostníkov ale vybrať tú správnu je ťažké.
    Ak by som mohol ponúknuť svoje služby a ak by ste sa pozreli na Facebook stačí vložiť meno.

    krokodil28 je offline (nepripojený) krokodil28

    krokodil28
    Ta isto hľadám ľudí na prerábku bytového panelákového jadra v ZA- Vlcince+ kuchyna, najlepšie ak robí aj komplet vodu,elektriku. Zaciatok rekonstrukcie cca koniec júla-august 2011. Prípadne zaslať aj cenové ponuky na baskap (zavináč)centrum.sk

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Chcem sa opytat, planujeme vymenit stare bytove jadro, uvazujeme aj o sadrokartone, ake to ma vyhody a nevyhody? da sa na to primontovat aj kuchynska linka, pripadne skrinky v kupelni? Aka je zivotnost takeho materialu? Poznate nejaku dobru firmu v Presove, ktora sa vymenami jadra v panelakovom byte tymto zaobera? Dakujem.

    prerobenie bytového jadra

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.