Zavrieť

Porady

Zalozky

Prosim poradte mi. Dala som si preinstalovat pocitac,vsetko je v poriadku,lenze mi zmizli zalozky-stranky,ktore som si uklada k oblubenym. Da sa to nejako dostat naspat? Mam MOZZILA FIREFOX A GOOGLE.SK.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Teraz Ti to už nepomôže, ale v budúcnosti možno áno, zálohovať môžeš priebežne, nielen pred reinštaláciou PC.
    Stiahni si tento program na zálohovanie FF http://www.mozilla.sk/doplnky/mozbackup/

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (5)
    220870, kristinagabi, Meggi 1, jacekova, Marína
    5

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    kristinagabi Pozri príspevok
    Ano,uz sme o tom poculi,len nevieme ako sa to robi
    S týmto programom by to mal zvládnuť každý. Je v češtine, stručný popis a download s možnosťou zakúpenia tu :
    http://www.stahuj.centrum.cz/utility...-true-image/?g[hledano]=z%E1loha%20disku

    Sú aj iné programy - Norton Ghost, Acronis True Image, Drive Image 7.0 -používam ja... a iné. Nie je s tým problém a ak si sama neporadíš, iste ti niekto pomôže ak ho požiadaš. Takto zazálohovaný disk má len samé výhody a hlavná - už nikdy žiadna nová inštalácia, zháňanie ovládačov, programov a podobne. Ak si kompletnú zálohu disku so systémom odložíš na externý disk, DVD alebo na Internet, vždy sa bude dať systém obnoviť aj v prípade že sa ti pokazí disk na počítači. Musíš ale zvoliť správny program na zálohovanie ktorý má "štartovacie (bootovacie) CD(alebo disketu; flashdisk...)" po spustení ktorého len ukážeš kde je umiestnený súbor so zálohou tvojho disku a do niekoľkých minút môžeš pracovať s PC. Ak si to skombinuješ a budeš robiť aj prírastkové zálohy denne, tak budeš mať obnovený počítač do stavu k poslednej zálohe (najlepšie včerajšej).

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Tak napr.týmto programom sa dá urobiť záloha disku.Stačí vybrať jazyk a stiahnúť.

    http://www.seagate.com/ww/v/index.js...00dd04090aRCRD
    Naposledy upravil Vlado40 : 24.05.10 at 22:44

    PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

    posledný svojho druhu PotPalo
    Záložky vo FireFoxe sa zálohujú takto:

    Záložky -> Správa záložiek, a tam Súbor -> Exportovať.

    Vytvorí sa súbor, kde sú uložené všetky záložky. Môžeš si ho uložiť napríklad na flashdisk. Tento súbor sa potom dá naspäť importovať obdobným spôsobom:

    Záložky -> Správa záložiek, a tam Súbor -> Importovať.

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Ostáva iba znovu popridávať medzi obľúbené.

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Tiež by si si mohla spraviť zálohu partície "C". Teraz je to najlepšie, čo najskôr po novej inštalácii systému.
    Obnovenie zo zálohy je potom rýchlejšie ako nová inštalácia systému a navyše po obnovení z takej zálohy bude systém v takom stave ako bol v čase vytvorenia zálohy. To znamená že tam budeš mať aj tie záložky, kontakty a tiež všetky nastavenia.

    kristinagabi je offline (nepripojený) kristinagabi

    kristinagabi
    Stevo5 Pozri príspevok
    Tiež by si si mohla spraviť zálohu partície "C". Teraz je to najlepšie, čo najskôr po novej inštalácii systému.
    Obnovenie zo zálohy je potom rýchlejšie ako nová inštalácia systému a navyše po obnovení z takej zálohy bude systém v takom stave ako bol v čase vytvorenia zálohy. To znamená že tam budeš mať aj tie záložky, kontakty a tiež všetky nastavenia.
    Ano,uz sme o tom poculi,len nevieme ako sa to robi

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    tu sú ukladané záložky
    Documensts and Setting\tvoj profil\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\33mk3jk0.default\boo kmarkackups\bookmarks-2010-05-26 json

    zálohovať položku Mozilla, samotné záložky sú ukladané s príponou json

    kamowski je offline (nepripojený) kamowski

    kamowski
    arizona Pozri príspevok
    Teraz Ti to už nepomôže, ale v budúcnosti možno áno, zálohovať môžeš priebežne, nielen pred reinštaláciou PC.
    Stiahni si tento program na zálohovanie FF http://www.mozilla.sk/doplnky/mozbackup/
    mozbackup je ok, ešte by som pridal ďalšiu možnosť:
    priamo do firefoxu pridať doplnok FEBE, tiež ponúka rôzne možnosti zálohovania, či už záložiek, vyhľadávacích modulov ai.
    alebo XMARK ktorý je aj na synchronizáciu medzi rôznymi PC
    Avšak ako všetky doplnky môže spomaľovať (už aj tak pomylý) firefox ak máte "pomalý" PC
    Naposledy upravil kamowski : 25.05.10 at 10:15

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    Kto ti to preinstaloval pocitac tak ak ti neodlozil zalozky (ci uz cez export alebo z Application Data) tak mozes na ne zabudnut.

    kristinagabi je offline (nepripojený) kristinagabi

    kristinagabi
    PotPalo Pozri príspevok
    Záložky vo FireFoxe sa zálohujú takto:

    Záložky -> Správa záložiek, a tam Súbor -> Exportovať.

    Vytvorí sa súbor, kde sú uložené všetky záložky. Môžeš si ho uložiť napríklad na flashdisk. Tento súbor sa potom dá naspäť importovať obdobným spôsobom:

    Záložky -> Správa záložiek, a tam Súbor -> Importovať.
    Uz som to raz spravila-exportovala-len nevedela som co s tym potom. Ja som ten subor chcela otvorit,nevedela som a myslela som si,ze nieco nerobim dobre...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.