Zavrieť

Porady

Chcela by som sa pridať k niekomu kto potrebuje pomoc v záhradke

Chcela by som sa pridať k niekomu kto potrebuje pomoc v záhradke a to z dôvodu, že mi zomrel kamarát s ktorým sme boli záhradkári 10 rokov a teraz mi je smutno nielen za ním, ale aj za záhradou.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

A kde by mala byť tá záhradka? (Odkiaľ si?)
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Blava - smer Pezinok a okolie. Ja trubka, veď to som zabudla napísať. Ďakujem že ste sa mi ozvali.
0 0
brinza brinza

brinza je offline (nepripojený) brinza

pracujuci
mozes mi prist pomoct okopavat ale som zadleka okolie LM
0 0
Samir Samir

Samir je offline (nepripojený) Samir

No ja mám záhradu smerom na myjavské kopanice, čo je od BA trochu ďaleko. Ale je to krásna myšlienka k niekomu sa takto pridať a pomôcť, tak držím palce a nech sa darí.
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Díky, prijímam, ale som z opačného konca republiky
0 0
ajka-26 ajka-26

ajka-26 je offline (nepripojený) ajka-26

Ja mam peknu zahradku,len trochu malo casu.Som pri NZ.Z BA je sem priame spojenie vlakom.Trva to asi hodinu.Takze ak mas chut,si srdecne vitana
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

hubatá Pozri príspevok
Chcela by som sa pridať k niekomu kto potrebuje pomoc v záhradke a to z dôvodu, že mi zomrel kamarát s ktorým sme boli záhradkári 10 rokov a teraz mi je smutno nielen za ním, ale aj za záhradou.
Neviem, či som to pochopila správne: Ty si chodila pracovať a robiť mu spoločnosť na jeho záhradku? Neboli ste záhradkári - susedia?
A aký osud čaká jeho záhradku? Nemôžeš alebo nechceš sa pokúsiť ju získať?
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
super , len som trošku ďaleko - KE
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

A aku mas predstavu, ze to malo fungovat, opatrovat zahradku, alebo chodit tam na vikendy , skratka napis ako si to predstavujes.
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Oliwa Pozri príspevok
Neviem, či som to pochopila správne: Ty si chodila pracovať a robiť mu spoločnosť na jeho záhradku? Neboli ste záhradkári - susedia?
A aký osud čaká jeho záhradku? Nemôžeš alebo nechceš sa pokúsiť ju získať?
ááách .... záhradu zdedí jeho syn a ten tam nechce mať záhradu, ale trávnik, bazén, gril....No a mňa tiež samozrejme že nechce.
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

VieraPopluharova Pozri príspevok
A aku mas predstavu, ze to malo fungovat, opatrovat zahradku, alebo chodit tam na vikendy , skratka napis ako si to predstavujes.
Pridať sa k niekomu kto chodí do záhrady sám, alebo aj prenajať ak sám o ňu nemá záujem (len až na rok, teraz je už neskoro), ale to by som tam zasa bola sama ja. Pestujem balkónové rajčiny, ale bola som zvyknutá na 20 á záhradu a tak mi to príde smiešne......
0 0
ludmila12 ludmila12

ludmila12 je offline (nepripojený) ludmila12

???
škoda, že si od Pezinka, deti zdedili v Stupave 15 árovú záhradu a nemáme čas to obrábať, ale nie je tam žiaden strom ani krík v podstate len rola na sadenie
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ludmila12 Pozri príspevok
škoda, že si od Pezinka, deti zdedili v Stupave 15 árovú záhradu a nemáme čas to obrábať, ale nie je tam žiaden strom ani krík v podstate len rola na sadenie
Ludmillka, ty radšej nič neobrábaj...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

hubatá Pozri príspevok
Chcela by som sa pridať k niekomu kto potrebuje pomoc v záhradke a to z dôvodu, že mi zomrel kamarát s ktorým sme boli záhradkári 10 rokov a teraz mi je smutno nielen za ním, ale aj za záhradou.
Hubatá, ešte sa ti neozval nejaký plantážnik? Ten by ťa zapriahol do roboty, niekde 14 hodín denne zbierať na plantáži bavlnu...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

hubatá Pozri príspevok
ááách .... záhradu zdedí jeho syn a ten tam nechce mať záhradu, ale trávnik, bazén, gril....No a mňa tiež samozrejme že nechce.
Bazén a gril na 20 ároch? To tam bude mať pobočku Mountfieldu???
Pán syn nevie, o čo prichádza...
Asi nechodil nielen do záhrady, ale ani na poradu...
0 0
ludmila12 ludmila12

ludmila12 je offline (nepripojený) ludmila12

???
aj keď mám pomaly 52 rokov zvládnem obrábať všeličo nezabŕdaj mlaďoch
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Oliwa Pozri príspevok
Bazén a gril na 20 ároch? To tam bude mať pobočku Mountfieldu???
Pán syn nevie, o čo prichádza...
Asi nechodil nielen do záhrady, ale ani na poradu...
Môžem vám ľudkovia povedať, že sa tam už nemôžem ísť ani prejsť, lebo mám traumu do konca života: ........... vyťal zdravý orech, 5 rodiacich jabloní (jedna bola vynikajúca odroda - letné jablká rodila, zelené, šťavnaté...). Bola tam dula, 2 moruše, samozrejme aj slivky, ríbezle biele, červené, čierne, egreš, jahody a samozrejme plno kvetín. Je to bagrom splanírované. Suseda plakala so mnou, odhovárala ho aby nechal aspoň tie stromy.... ani sa s ňou nebavil, on si bude robiť veľký bazén so zimnou záhradou! Má dve deti, ktoré budú jesť jablká z Lidla.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

A namiesto ovocných stromov nasadí kol-dokola tuje... A keďže tie nevrhajú tieň, postaví si na tú planinu asi altánok...
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

presne tak Olivka. A ešte sa bude diviť že mu to každý rok zatopí pivnicu lebo to bol svahovitý pozemok a tie stromy, kríky a aj pestovaná zelenina vypili veľa vody. Niekedy sme dokonca museli robiť aj rigol keď sa spustilo naraz veľa snehu. Radšej už na to nemyslieť ........
0 0
sisima sisima

sisima je offline (nepripojený) sisima

otec sa musí v hrobe obracat... je to smutné...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať