Zavrieť

Porady

Dobrý očný lekár v Bratislave

Privítam Vaše skúsenosti, príp. kontakty na dobrého (ale skutočne dobrého) očného lekára v Bratislave. Vďaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    zalobaba Pozri príspevok
    Privítam Vaše skúsenosti, príp. kontakty na dobrého (ale skutočne dobrého) očného lekára v Bratislave. Vďaka.

    Nikto nič? Nechce sa mi veriť, že máte všetci zdravé oči....

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    zalobaba Pozri príspevok
    Privítam Vaše skúsenosti, príp. kontakty na dobrého (ale skutočne dobrého) očného lekára v Bratislave. Vďaka.
    Poliklinika Ružinov - č. dv. 50, lekárka MUDr. Furdová. Potrebuješ doporučenie od všeobecného lekára.

    Ale záleží od toho, čo presne potrebuješ. Ak preventívnu prehliadku, tak na to majú dobré prístroje v súkr. poliklinike ProBios na ul. Ružová dolina. Ale stojí to peniaze....

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    Chobot Pozri príspevok
    Poliklinika Ružinov - č. dv. 50, lekárka MUDr. Furdová. Potrebuješ doporučenie od všeobecného lekára.

    Ale záleží od toho, čo presne potrebuješ. Ak preventívnu prehliadku, tak na to majú dobré prístroje v súkr. poliklinike ProBios na ul. Ružová dolina. Ale stojí to peniaze....
    Potrebujem kvalitné vyšetrenie (som z tých menej vidiacich) a v poslednom čase pociťujem dosť rapídne zhoršenie zraku. Tak si chcem skonzultovať určité veci aj s iným lekárom než s tým, do ktorého starostlivosti patrím už roky. Najlepšie niekde, kde sú kvalitne prístrojovo vybavení, aj za cenu vyššej ceny za vyšetrenie.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    zalobaba Pozri príspevok
    Potrebujem kvalitné vyšetrenie (som z tých menej vidiacich) a v poslednom čase pociťujem dosť rapídne zhoršenie zraku. Tak si chcem skonzultovať určité veci aj s iným lekárom než s tým, do ktorého starostlivosti patrím už roky. Najlepšie niekde, kde sú kvalitne prístrojovo vybavení, aj za cenu vyššej ceny za vyšetrenie.
    V tom ProBiose síce majú prístroje, ale nakoniec ma aj tak poslali do ružinovskej polikliniky.

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    Jasné. Máte niekto skúsenosti s CMO na Gagarinovej? Ale nie s laser. operáciou, skôr s kvalitou vyšetrenia.

    delonka je offline (nepripojený) delonka

    delonka
    zalobaba Pozri príspevok
    Nikto nič?
    Mudr.Koutunová Silvia, daj si ju do googlu, tam je jej tel.číslo, má najmodernejšie diagnostické prístroje na Slovensku a veľmi dobrý prístup k pacientom, je to však neštátna ambulancia., veľa šťastia a najmä veľa zdravia ti želám.

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    delonka Pozri príspevok
    Mudr.Koutunová Silvia, daj si ju do googlu, tam je jej tel.číslo, má najmodernejšie diagnostické prístroje na Slovensku a veľmi dobrý prístup k pacientom, je to však neštátna ambulancia., veľa šťastia a najmä veľa zdravia ti želám.
    Ďakujem veľmi pekne za radu. O tejto pani doktorke som už počula samé pozitívne referencie a zrejme bude fakt dobrá, lebo som tam práve volala a najbližší voľný termín, ktorý mali je až koncom augusta .... uf, budem musieť byť trpezlivá.
    Ak s ňou máš osobné skúsenosti, pošli mi prosím SS. Vďaka!

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    zalobaba Pozri príspevok
    Potrebujem kvalitné vyšetrenie (som z tých menej vidiacich) a v poslednom čase pociťujem dosť rapídne zhoršenie zraku. Tak si chcem skonzultovať určité veci aj s iným lekárom než s tým, do ktorého starostlivosti patrím už roky. Najlepšie niekde, kde sú kvalitne prístrojovo vybavení, aj za cenu vyššej ceny za vyšetrenie.
    Medissimo Bratislava.

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    zalobaba Pozri príspevok
    Prečo? Vieš mi napísať vlastné skúsenosti?
    je to zariadenie na vysokej urovni, no ale aj ceny su take. Kazdy ma ine skusenosti, je ti tazko takto radit, musis vyskusat mozno viacerych a rozhodnut sa, co ti vyhovuje viac.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.