Zavrieť

Porady

Robot na strúhanie zemiakov

Dobrý deň, kedže si chcem privyrábať predajom zemiakových placiek v jednej turistickej zone, potrebovala by som kuchynský robot na strúhanie zemiakov. Čo som sa pozerala po internetových obchodoch, bolo tam vždy niekoľko funkcíí, ktoré robot splnal a tym padom aj ta cena bola vysoka. Da sa zohnat robot len s touto funkciou za prijatelnu cenu? Ak by ste vedeli poradit, bola by som vdacna. Dakuejm
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    paťuška je offline (nepripojený) paťuška

    paťuška
    Ja zemiaky na placky "strúham" na klasickom mixéri, ktorý má iba cca 2l nádobu s nožmi a zemiačky rozseká tak ako treba. Taký mixér stojí od 40 eur.
    Ak to chceš iba na zemiaky nevidím dôvod na kupovanie robota, ktorý má okrem toho xxxxxxxxx iných funkcií.

    ilona je offline (nepripojený) ilona

    ilona
    Ja mám robot tiež len taký obyčajný, stál okolo 3500 .-sk a dajú sa tam vymieňať strúhadlá na jablká,kapustu, zemiaky a pod.Myslím si,že takýto by Ti stačil,používajú to aj v reštauráciach.

    mlynkarka je offline (nepripojený) mlynkarka

    mlynkarka
    Dievčatá dakujem za typy, ilona -mohla by si mi napísať bud názov + značka, alebo dat nejaky odkaz? dakujem

    Robot na strúhanie zemiakov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.