Zavrieť

Porady

Textil ,nová značka?

Dobrý deň

Chcel by som sa vás opýtať či by som mohol nakupovať čisté trička dajme tomu od Gaji Snina a následne by som na ich dal potisknuť nejakými vzormi alebo by som na ne niečo dal vyšiť, či by som to mohol predavať pod vlastnou značkou, či by to bolo legálne a nemohol by som mať problém z dodavateľom.A stači mi obyčajna živnosť ak chcem vlastne vytvoriť novú značku?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    U činčulákov dáš už od 3 eur..za biele trička

    alebo si daj dopyt ..... . . 123dopyt.sk

    msviki je offline (nepripojený) msviki

    Spolupracujem s ľuďmi, ktorí si založili firmu a sú už úspešní. Avšak vedia, že teraz nie sú schopní sa prekonať. V zmysle, stratégie a taktiky vďaka ktorým dosiahli úspech ich neposunú ďalej ...viac msviki
    co to komplikujes. dohodni sa s nimi.

    Tartarus je offline (nepripojený) Tartarus

    Tartarus
    Alebo kolko by ma stálo cca keby som si dal ušiť trička? Čisté bez vzorov len odlišné farby?

    Tartarus je offline (nepripojený) Tartarus

    Tartarus
    Ja chcem niečo solídne Činské trička si viem zohnať zo skladov ale ja chcem niečo kvalitne malo by to byť iba niečo solidné a nie biele tričko a tam tlačiť nejaké obrázky .

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    V podstate to robit mozes. Otazne j ci ma taky business nejaku buducnost..na tom veru nezbohatnes..

    Textil ,nová značka?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.