Zavrieť

Porady

Ocny lekar - kontrola oci - poplatok?

Dobry den,

neviem ci som vybral spravnu temu, ale sem sa mi to najviac asi hodi.

Ide o to, ze som zacal chodit k ocnemu lekarovi (sukromnemu) a na zaciatku mi odporucil okuliare, potom som sa rozhodol pre kontaktne sosovky. Vsetko v poriadku prve mi dal testovacie za nejaky poplatok aj s instruktazou. Avsak potom mi objednal prvy balik na pol roka. OK. Pridem domov pozeram na internete a cena nehorazne vysoka oproti hociktoremu inemu e-shopu.

Tak som sa rozhodol, ze v buducnosti si uz budem objednavat iba cez internet, kedze to vychadza neporovnatelne menej oproti jeho nadsadenym cenam.

Tak som tak aj urobil. Lenze teraz som mal ist na kontrolu, tak som mu volal, ked ma moze objednat a hned sa ma spytal, ze ci mam sosovky od nich? Ja, ze preco? Lebo vraj ak som si neobjednaval doteraz uz sosovky od nich ale cez internet tak ma bude vysetrenie stat 15 €...

Je to normalne? Taketo podmienky? On ma na tych sosovkach nehoraznu marzu + este aj ten 15 € poplatok ???


Diky za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

    Andy Kralik
    Ty si si vybral sukromneho lekara. Ak to má takto v cenníku, je to normálne. Môžeš si vybrať iného lekára.
    Podla vsetkeho vysetrenie u neho stoji 15€ a keď si u neho objednávaš šošovky tak máš 15€ zľavu. Tak vyjdeš narovnako )

    Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

    Lubaba
    ak ti to nevyhovuje zmeň lekára

    Ocny lekar - kontrola oci - poplatok?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.