Zavrieť

Porady

nakupovanie kade-tade v Jablonke a spol. NIE JE cestovanie !!!

S vyvojom doby ludia zacali viac zit pohodlne a konzumne a nakupy, hlavne tie vikendove sa stavaju ludovym sportom na slovensku - takmer kulturnym podujatim pre celu rodinu.
Preto by som poprosil, nezaradzujte obdobne temy, kde ste zvedavi co - kde kolko stoji - a co sa oplati a co nie... do rubriky cestovanie ale asi by sa to skor oplatilo dat do sekcie - domacnost.

Ale ak nejaky zufalec povazuje nakup v Targu, Jablonke, Tešine za turistiku, cestovanie, tak potom nemam namietky.
tomas
Usporiadat
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Bastian Pozri príspevok

...že aká komunikátorka je tá danhuska?
...že to sa len tak nevidí?
...že gratulujem jej?

...že víííítaj Bastian, radi ťa tu vidíme
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Bastian Pozri príspevok

...že aká komunikátorka je tá danhuska?
...že to sa len tak nevidí?
...že gratulujem jej?
Bastík vitaj, rada Ťa tu vidím. Jarné alergie sa Ti vyhýbajú a Tvoj nosík vyňuchal Ameriku.
Gratulujem Ti k zmene môjho nicku. Vieš, naštopkala som sa cennými skúsenosťami na tomto fóre a veľa som sa aj od Teba naučila. Už som akosi nechcela pokračovať v tejto milej témičke, ale Bastík - Tebe neodolám .
Máš čo robiť, aby si prekutral moje príspevky a založil nejakú novú duchaplnú témičku a rozobral si ma tam do špiku kostičky. Viem, že máš na mňa slabosť .
Konečne to tu ožíva, už tu dlho-predlho bola nuda.
1 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Laco-monter Pozri príspevok
Určitým persónam predvádzajúcim sa tu na tomto fóre sa neprotirečí !

Však Ty uvidíš.
Hops, chcela som Ti niečo naznačiť, ale už aj padám...persóna.....
P.S. Aha, že som ani nepochopila, o čom sa to tu točí......
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
danushka Pozri príspevok
Tak nad mojim normálnym či nenormálnym predvádzaním si hlavičku nelám.
Ja sa skôr opýtam, či raz za 3 - 4 roky neotvoríš tému, kde čakáš kto ako zareaguje, ako napríklad tu :
http://www.porada.sk/t35374-amsterdam.html
Totiž, zvyčajne to býva tak, že keď človek zadá rozumnú otázku, dostane sa mu aj rozumnej odpovede. A tak je to aj so založenými témami na tomto fóre.
A už si kušem do prstov a sľubujem, že v tejto téme nebudem pokračovať.
Pozor na nechty, chlapi ohryzené nemajú radi, zaskočím Ťa. Bola si tu moc dobrá, a to naši chalani nemajú radi. Tak prijmi sebareflexiu. Ani neviem, či som veď cestujem po Porade.
1 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

slavica Pozri príspevok
...že víííítaj Bastian, radi ťa tu vidíme
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať